35

Album cover art for "35" by El Nino

El Nino - Rap, În Română

35

0 Plays

Duration: 3:23

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refren] Anii trec, vreau sa ma bucur de ei Sa petrec, sa ma simt bine langa toti ai mei Zile negre au fost Zile bune o sa vina Ca oricat ar fi de greu tot o scoatem la lumina Anii trec, vreau sa ma bucur de ei Sa petrec, sa ma simt bine langa toti ai mei Zile negre au fost Zile bune o sa vina Ca oricat ar fi de greu tot o scoatem la lumina [Vers 1] Dau tot ce am mai bun La volan, atent la drum Nu ma misca nicio barfa Nu ma-ndragostesc de-o tarfa Strada m-a invatat [?] Pe hip-hop n-am pus amprenta Foamea, rolu' ei, ca-s satul, n-aveam idei Timpul nu sta pе loc Viata chiar nu e un joc Ca s-arunc armele-n foc Nu mai dau doi bani pе top Ca oricum, eu cacealma, mi-a zis-o chiar el la cafea Ce sa zic mai mult decat ca nu ma bate niciun vant [Punte] Scriu versuri si cant Ma bucur de cine sunt Da' nu uit ca faima aduce Cand vine veninu' dulce Ma suge, sunt campion N-am cum sa fiu bufon Nu ma dau jos de pe tron N-am cum sa le fac jocu' lor [Refren] Anii trec, vreau sa ma bucur de ei Sa petrec, sa ma simt bine langa toti ai mei Zile negre au fost Zile bune o sa vina Ca oricat ar fi de greu tot o scoatem la lumina Anii trec, vreau sa ma bucur de ei Sa petrec, sa ma simt bine langa toti ai mei Zile negre au fost Zile bune o sa vina Ca oricat ar fi de greu tot o scoatem la lumina [Vers 2] Si cateodata ma doare Da-mi amintesc ca sunt tare Ca n-am voie sa ma plang Sau sa cred ca merit mai mult Munca mi-a fost rasplatita Vocea mi-a fost auzita Am facut cateva teancuri Ne-am plimbat pe strazi cu teancuri Am tras din toate de-o data Da' n-am cazut niciodata Si n-am facut doar o noapte alba Da-mi reveneam, si inapoi pe treaba Sunt binecuvantat, am familie sunt bogat Restu', accesorii multe... Derizorii Firmele vor sa-mi ia capu' Stresu' vrea sa-mi ia stomacu' Tot alerg sa umplu sacu' Sufletu' plange saracu' E vina mea, sunt asumat Pacate multe, nu-s curat Da' stiu sigur c-o sa razbat Oricat ar fi de greu nu cad [Refren] Anii trec, vreau sa ma bucur de ei Sa petrec, sa ma simt bine langa toti ai mei Zile negre au fost Zile bune o sa vina Ca oricat ar fi de greu tot o scoatem la lumina Anii trec, vreau sa ma bucur de ei Sa petrec, sa ma simt bine langa toti ai mei Zile negre au fost Zile bune o sa vina Ca oricat ar fi de greu tot o scoatem la lumina

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • El Nino