Asi to tak má bejt

Album cover art for "Asi to tak má bejt" by Ektor

Ektor - Rap, Česko

Asi to tak má bejt

1 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Okaay [Pre-Chorus] Jestli mi nerozumíš (Jestli mi nerozumíš) Jestli mi nerozumíš (Jestli mi nerozumíš) [Chorus] Jestli mi nerozumíš, asi to tak má bejt Jestli mi nerozumíš, asi to tak má bejt Jestli mi nerozumíš, asi to tak má bejt (Oh) Jestli mi nerozumíš, asi to tak má bejt (Ay) [Verse 1] Od začátku jen fighty, soudy, byznys, kurvy, škvára Nebudu kvůli nikomu cenzurovat jak za komára Špinavej svět, špinavá story, nebaví, nevadí, vypni Nemoh' si chápat dřív, jebu tě, nebudeš chápat nikdy (Haha) Prej tracky o cashy a děvkách, těch tu bylo už tisíc (Aah) Ten, co to nejmíň chápe, ten to vždycky nejvíc dissí Jsou tam, ale nejsou v tom, slyšej jen to, co chtěj Slyšet s poslouchat je kurva rozdíl ohromnej Vždycky když vyjde track, čumí jak čokl z boudy Mi ale řekni, kde vzal pocit, že to může soudit Ektora nemám rád, dovol mi se zasmát Díky bohu ufňukaný nuly můj rap nezasáh' Jsem přisel z těch ulic, jsem hustler už navždy Se prober, mý tracky byly, jsou a budou vraždy Chceš vidět cestu zmrda, jako z filmu tady sem Pro všechny co mluvěj stejným jazykem [Pre-Chorus] Jestli mi nerozumíš (Jestli mi nerozumíš) Jestli mi nerozumíš (Jestli mi nerozumíš) [Chorus] Jestli mi nerozumíš, asi to tak má bejt Jestli mi nerozumíš, asi to tak má bejt Jestli mi nerozumíš, asi to tak má bejt Jestli mi nerozumíš, asi to tak má bejt (Woah) [Verse 2] Nemám vejšku, nemám střední, ale mám nastudováno Diplomy každej rok na streetu, ale nestalo to málo Je mi dvaatřicet, (Ay) táhne mi na dvaapade Ty, co to žili jak já neříkaj nic, jen díky za fakta pane Všichni tu chodili okolo horký kaše, hrozný fejky Některý lidi to baví do dneska, chceš to? Prosím dej si (Fuj) Staženy áčka, nemaj to rádi, když se mluví na přímo Jak ty báby v devadesátým, když na ulici viděli číro Říkám A, B, C, chtěj slyšet X, Y, Z Plnej šuplík prázdnejch hoven, nemám bitch, vypni to hned Stejně to není pro tebe, rap o realitě, bacha nebo tě to probere Z tý tvý vize o tom, jak musí vypadat pohled na tu hru Přitom, když mě vidíš hrát, máš depky, jdeš ke dnu Takže ukliď se a zapomeň, že tady jsem Vyrábím to pro ty, který mluvěj stejným jazykem

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Ektor