Nemoj Se Bojat

Lyrics
[Tekst pjesme "Nemoj Se Bojat"] [Strofa 1] Milić na Jutel-u, stari otvara butelju Isprobava fotelju, kaže "Opet seru I slovenci, a evo sad i ovi naši" Ja uplašeno malo dijete Vjerovao sam tati kad je rek'o "Nemojte se bojat, pa svijet nas nece prodat Neće to tako hodat' Svako zna da nas čuva JNA Mi smo djeca Jugosloveni Nemojte se bojat vjerujte meni" Haj dobro, prolaze praznici razni A komšiluk se lagano prazni Pametni prodaju kuće Mi se djeca igramo klikera gdje je devedesete ubijen Muce Kod Žuće iz Vukovara došla tetka Priča muž joj ubijen sa dva metka I to pred njezinim očima Stari nije spav'o nocima Na fotelji samo sjedio i razmišlj'o Nije ni pomišlj'o da bježimo "Neće, ba nas, neće nas" Jedni druge po kući tješimo Mati se brine kaže "Nemoj se bojat sine Idemo sutra na svadbu kod naše strine Sutra se žene Mahir i naša mala Alma" "Dobro neću se bojat mama" [Strofa 2] "Kaj je kaj, kužiš, bu i nebu" Tako pričaju ovde u Zagrebu Post'o sam purger na neodređeno vrijeme Uklopio sam se u sve zagrebačke šeme Kad imam probleme odem do Save Al' sjećanja iz glave se teško zaborave Od kad sam čuo za Dayton zamišljam ispred kuće beton Sjećam se starog sa cigaretom Teško je bez roditelja bit čet'ri ljeta A čudno je ići u zemlju s pun kurac entiteta Čudno, kad više nisi izbjeglica, kad hodaš po gradu A ne znaš ni jednog lica, sami stranci, a svi bosanci Po ulicama naoružani Amerikanci Sve je isto, a ustvari ništa nije Jedino mati i otac puno mršaviji nego prije Otac pije, rek'o "De nam natoči dvije" Dok u drugu toči vidim zasuziše mu oči Kaže "Sine, prošlo se pun kurac toga Al' ipak vidiš da ima nekakvog Boga Ma bit će ovo Švicarska, bit će zemlja snova Bit će svega, sad je vlast nova" "Dobro je, ba, stari, pa nemoj mu srat" Iz druge sobe viče moj stariji brat "Edo možeš birat Australija, Kanada Ja imam motiv, ovde ne postoji nikakva nada Samo veze, Å¡tela, ilegalna djela Hajmo zajedno vani da nam djeca budu debela" Rekoh "Sorry buraz, al' ja ću ostat' Kad mi dođe crno tabletama se rokat Domaće vino lokat, fino je tam' fakat Al' ovdje kad se budem boj'o bar ću imat s nekim plakat" [Refren] Nemoj bojat se (Sine moj) Kad čuješ korake (Sine moj) Nemoj plakat sve (Sine moj) Ma bit će dobro sve (Sine moj) [Završetak] Budi mi silan i dobro mi stoj
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Edo Maajka