Gube Se

Album cover art for "Gube Se" by Edo Maajka

Edo Maajka - Rap

Gube Se

0 Plays

Duration: 4:25

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Rat je gotov i preživjeli su poraženi Nema nas mnogo, al' puno ih što su zaraženi Virus uš'o im u pore i lako su nadraženi Iste biraju, a dok biraju znaju da su odrađeni Oni što najviše lažu, najbolje budu nagrađeni Politika im je - najbolje je da smo sagrađeni Virus radi svoje, na kraju su iznenađeni Što izbori su gotovi, a preživjeli su poraženi Gube se neki, ali čaršija se ne da Ponavljam k'o mantru k'o fol pozitivno gledam Čuvam istinu u sebi, care, ne mogu to priznat' Onih koji znaju nije bilo manje nikad ... I nije da su tiši, to je prije bio slučaj Jednostavno- sve ih manje, idi na cestu, slušaj Jednostavno to jе stanje, idi vrata zaključaj Svaki drugi ključa, svako večer nеka tuča... Gube se, gube se, gube se, srce mi puca Zatucanost sa svih strana u mozak nas tuca Gubimo svi redom, care, nema potrebe za suca Znanje oslobađa, kod nas znanje, care, muca Ljudi se boje znanja, kod nas to vodi u sranja Samo glupom podilazi i doći ćeš do poštovanja Jest da globalno si na nivou majmuna, banana Al' u čaršiji te vole, za njih si Obama... Gube se, gube se... a kad im kažeš nešto onda ljute se Gube se, gube se... dosta su spavali, vrijeme je da bude se Čaršije se trude da postoje barem vizualno Fasade im nove, al' intelekt je više virtualno E-novine, Radiosarajevo.ba U poplavi žutila sigurna su ova dva I par blogova, ostali su na nivou robova Podilaze i svoje znanje drže ispod stolova Džabe fakulteti bez misaonih tokova Prvo režu stabla, onda žale zbog godova Žališ pičko, žališ... ma, ne žalim matere mi Pis'o bi' ja istinu, al' neću da zahatere mi Jebo odgovornost, to je urednički ponos Podilaženje pruža, care, stalni radni odnos Podilazi, podilazi, istinu obilazi Dijete vidi -- radi isto, pa se deru -- kilav si Zbunjeno je dijete, istina mu se omakla Čaršija se ne da, al' su joj noge od stakla... Gube se, gube se... a kad im kažeš nešto onda ljute se Gube se, gube se... dosta su spavali, vrijeme je da bude se Kameni spavači , a oni su igrači... Kad nestane nam hljeba, neka jedu se kolači Mi smo kameni spavači, a oni su igrači... Kad nestane nam hljeba, neka jedu se glasači

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Credits Not Found