Menni kéne már

Lyrics
Language:
Annyi rosszból, annyi bajból Menni kéne már Elrohanni, megtalálni, ahol nem vár Csak csönd és nyár Sor ígéret a szép jövõrõl Mind az égbe száll Nem maradt más, mint a valóság S az néha nagyon fáj Miért van annyi átok, ami elkísér És az miért van, hogy az ember újra fél? Miért kell menni még, ahová szebb jövõt remélsz? Miért van újra bennem az, hogy nincs remény Hogy nincs remény, nincs remény? Majd' elhittem, ez az otthon És én itthon vagyok De csak vendég, akit megtûrnek A fenn ülõ hatalmasok Egy jó koncért, némi pénzért Elárulnak, ha kell Néhány barát maradt csak fenn A halom szemét tetején Itt nincs remény...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
Credits Not Found