Ha jön a magány

Lyrics
Látom, hogy fáj neked Látod, hogy fáj nekem De itt belül lassan Elül a félelem Már nem bánt, ha jön a magány Már nem félek attól Ha belehalok Már nagyon rég érzem Egyedül maradok De már nem bánt, ha jön a magány Ha nem lehet úgy, ahogy Megálmodtuk százezerszer Ha hiába kérjük még Ezerszer újra Ami nem múlik, ami megmarad Ami nem fogyhat el, hisz úgy vártuk Amit átéltünk, a szerelem Az voltam én és te Csak ez segített nekem, ha jön a magány Az ablakunkból Még láttalak Az ajtót becsuktad De itt maradt a szerelmünk Ha jön a magány Miért nem lehet úgy Hogy csak szeretünk Aztán még jobban Aztán eléghetünk Aztán meghalunk - és nem jön a magány?!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
Credits Not Found