A törvény

Album cover art for "A törvény" by Edda Művek

Edda Művek - Pop

A törvény

0 Plays

Duration: 3:44

View ArtistView Album

Lyrics

Ülök egy szobában a szőnyegen Ülök egy szobában szép csendesen Ülök és bámulok a semmibe Egyedül vagyok, nem szól senki sem Újak jönnek, leülnek mellém Másképp szólnak, de vérük az enyém Mi megértenénk egymást, ha lehet De Judás csókja mindent elvehet Miért van így? Miért van így? Csak egyedül, nincs más út Csak egyedül, csak egyedül, nincs más út Magányom ordít, karom lefogják, fényt, fényt, fényt Kopjafák közt sírva nyög a szél Elfogyott már minden szép remény Hát nem kiáltunk, s nem hajtunk fejet Elég volt a törvény elveszett Mi itt maradunk, de elmehetne sok Ő mindig marad, a többi meg zokog Miért nem ő megy, mi itthon vagyunk Egy jó törvénnyel mi egyek vagyunk Miért van így? Miért van így? Csak egyedül, nincs más út Csak egyedül, csak egyedül, nincs más út Magányom ordít, karom lefogják, fényt, fényt, fényt Csak egyedül, nincs más út Csak egyedül, csak egyedül, nincs más út Magányom ordít, karom lefogják, fényt, fényt, fényt Csak egyedül, nincs más út Csak egyedül, csak egyedül, nincs más út Magányom ordít, karom lefogják, fényt, fényt, fényt

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Credits Not Found