SPANOM 2

Lyrics
["SPANOM 2" dalszöveg] [Refrén] Te is mondd el, mondd el Hogy mi lenne a jó? És én soha nem akartam így élni De kérlek, mondd el, mondd el Azt, hogy hogyan tegyek másképp Sosem tudok semmit meglépni [1. verze] Nem bízok az időben Csak abban, hogy elmúlsz Nem hallak majd többé beszélni Nem bízom meg benned se De ha valamit elszúrsz Nem fogsz rólam többé hallani-hallani És most itt ülsz kicsit sápadtan De nem maradt senki ápoljon És nem maradt senki válladnál Hogy füledbe szép dalt súgjon Csak maradt ez a gyönyörű szép Megrajzolt kis élet Úgy ragaszkodtál hozzá Miér' kell elvedd az enyémеt? [Előrefrén] (Whoo-whoo, whoo-whoo) Amit hoztál Minden csak elrohadt a pultnál (Whoo-whoo, whoo-whoo) Amit mondtál Ott hagytam mindent a háznál [Refrén] Tе is mondd el, mondd el Hogy mi lenne a jó? És én soha nem akartam így élni De kérlek, mondd el, mondd el Azt, hogy hogyan tegyek másképp Sosem tudok semmit meglépni De kérlek, mondd el, mondd el Hogy mi lenne a jó? És én sosem tudtam rendesen élni De kérlek, mondd el, mondd el Hogy milyen vagyok én Mert te jobban megtudtál már ismerni [2. verze] Nem-nem hallak téged se De talán elhiszed Hogy tudtál így haladni mellettem Nem vinnélek téged se Máshol járunk rég Semmit nem ér az Hogy anno veled kezdtem De nekem nem jár a kezem Ahol tied kutat De nekem nem jár a szemem Ahol keresgélsz Nekem nem jár a nevem Ahol ti vártok És én nem szeretnék Figyelni rátok [Előrefrén] (Whoo-whoo, whoo-whoo) Amit hoztál Minden csak elrohadt a pultnál (Whoo-whoo, whoo-whoo) Mondd el Mondj el mindent, amit hallottál [Refrén] Te is mondd el, mondd el Hogy mi lenne a jó? És én soha nem akartam így élni De kérlek, mondd el, mondd el Azt, hogy hogyan tegyek másképp Sosem tudok semmit meglépni De kérlek, mondd el, mondd el Hogy mi lenne a jó? És én sosem tudtam rendesen élni De kérlek, mondd el, mondd el Hogy milyen vagyok én Mert te jobban megtudtál már ismerni
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dzsúdló