Miért ne?

Lyrics
[Intro] Hogy ha rossz akarok lenni Miért ne? Hogy ha el akarom rontani Miért ne? Hogy ha megakarom menteni Miért ne? Én nem vagyok jó gyerek, mondd, miért kéne? [Chorus] Hogy ha rossz akarok lenni Miért ne? Hogy ha el akarom rontani Miért ne? Hogy ha megakarom menteni Miért ne? Én nem vagyok jó gyerek, mondd Miért kéne? [Verse 1] Hívott anyukád, kérdezte merre jársz Lassan két éve a nyomomban Azt mondta ideje hogy hazamenj Mert megadod a jó időd De meghaltok a viharban Pedig a 23 tényleg jobb lehetne Minek számoljam az évеket Nézd a testem, így is milyеn nagyra nőtt Hiába lettem roncs lelkileg [Bridge] Miért hozol lányokat a folyópartra? Ide kiér a víz Hány marad melletted? Kétlem hogy holnapra megjavulna Én irányítok, akkor miért ne fulladjak meg? [Chorus] Hogy ha rossz akarok lenni Miért ne? Hogy ha el akarom rontani Miért ne? Hogy ha megakarom menteni Miért ne? Én nem vagyok jó gyerek, mondd, miért kéne? Hogy ha rossz akarok lenni Miért ne? Hogy ha el akarom rontani Miért ne? Hogy ha megakarom menteni Miért ne? Én nem vagyok jó gyerek, mondd, miért kéne? [Verse 2] Állj meg Megijedtem Eddig nem beszéltem pénzről, meg nem írtam a csajodról Állj meg Pedig írhatnék A helye meg az illata is itt van még Nem alszom jól Jobbak az álmaim mostanában Eddig bizonygattam, hogy csak nyálat bírok De nézd a vér is megáll a számban Milyen jól megy faszi, jobban mint régen Mégsem én emelem ki magamat felétek Olyan sokat hallom tőletek, hogy magasan szálltok De csak verebeket látok ha felnézek [Bridge] Nincs futás, nincsenek lépések Kimért játék Falumban a nevemet is elsuttogják Nem maradt más amit túlnőhetnék [Chorus] Hogy ha rossz akarok lenni Miért ne? Hogy ha el akarom rontani Miért ne? Hogy ha megakarom menteni Miért ne? Én nem vagyok jó gyerek, mondd, miért kéne? Hogy ha rossz akarok lenni Miért ne? Hogy ha el akarom rontani Miért ne? Hogy ha megakarom menteni Miért ne? Én nem vagyok jó gyerek, mondd, miért kéne? Hogy ha rossz akarok lenni Miért ne? Hogy ha el akarom rontani Miért ne? Hogy ha megakarom menteni Miért ne? Én nem vagyok jó gyerek, mondd, miért kéne? Hogy ha rossz akarok lenni Miért ne? Hogy ha el akarom rontani Miért ne? Hogy ha megakarom menteni Miért ne? Én nem vagyok jó gyerek, mondd, miért kéne?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dzsúdló