≥LÁNY

Lyrics
["≥LÁNY" dalszöveg] [Refrén] De gyere, kicsit várj még Tudom, te is szeretnéd Hogy olyan legyen, mint rég Kicsit teszek lányért, de bármit a nőért Minek tegyem érted, ha megtehetem másért? De bármit a nőért, a nőért [1. verze] Kell az a keserédes nosztalgia Hogy úgy szerettem a gimit Mer' ott minden vibrált Kell az a keserédes nosztalgia Pedig a lány, akit öleltem Már kétszer elvált De már milyen jó a forma Nem voltam itt két éve 'tán Olyan lassan változik Már nincs idő, hogy utánajárj Érdеkel, hogy merre jársz Érdеkel, hogy hogy vagy Kényszeres vagyok, szívem Nem veszem fel, ha untat Úgy vagy 'tán Unod, ahogy elhaladsz Elszaladt az idő itt az utcán Nem úgy vagy 'tán Lehet, nem érdekel babám Nem látnál, pedig beadnám [Refrén] De gyere, kicsit várj még Tudom, te is szeretnéd Hogy olyan legyen, mint rég Kicsit teszek lányért, de bármit a nőért Minek tegyem érted, ha megtehetem másért? De bármit a nőért, a nőért Kicsit várj még Tudom, te is szeretnéd Hogy olyan legyen, mint rég Kicsit teszek lányért, de bármit a nőért Minek tegyem érted, ha megtehetem másért? De bármit a nőért, a nőért [2. verze] Én így terveztem a reggeleket Szép lánnyal a franciaágyon Szép festett falakon a szúnyogok Rúzsfoltot hagyni a számon Én ittam tegnap pont annyit Nem kell, hogy jöjjön a holnap Nem kell, hogy jöjjön a plusz pénzem Holnapra úgyis itt hagy Én nem vagyok olyan, aki hisz benned Én az vagyok, baba, aki szupportál Én az vagyok, baba, aki meglátott És látta az arcod az oltárnál Én láttalak ott a márványpadlón Láttam, ahogyan sírtál Láttam a tested ráncosodni Láttalak nevetni a sírnál [Refrén] Kicsit várj még Tudom, te is szeretnéd Hogy olyan legyen, mint rég Kicsit teszek lányért, de bármit a nőért Minek tegyem érted, ha megtehetem másért? De bármit a nőért, a nőért De gyere, kicsit várj még Tudom, te is szeretnéd Hogy olyan legyen, mint rég Kicsit teszek lányért, de bármit a nőért Minek tegyem érted, ha megtehetem másért? De bármit a nőért, a nőért [Átvezető] Ó, babám! Hogyha látnál Te is örülnél-e Te is várnál-e Én rám még? Ó, de babám! Hogyha sírtál Te is éreznéd azt Amit régen éreztem még Ó, de babám! Milyen jó így Milyen jó, hogy így látlak És rájövök, nem volt jó Nem ám, babám! Nem volt jó De én szépítek mindent Semmi nem lehet utolsó... [Outro] Ó, babám! Ugye, hallasz? Ugye, szerinted se volt jó? Ugye, nem volt olyan.. Ó, babám... Ugye hallasz, ugye hallasz?...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dzsúdló