lánc

Lyrics
["lánc" dalszöveg] [Intro] Nyomod! [1. verze] Talán megakarom fogni ezt a fura érzést Talán-talán elkéne fogadjam a vezeklést Talán-talán nem merek már lépni se Annyira félem a földrengést Ne gyere rám, mindig ugyanolyan leszek mikor- Ne gyere rám, ha nem látom ahogy baj van, akkor úgyis fáj! Akkor úgyis fáj! (L-l-l-l-lá) De kinek szólnék, hogyha baj van? (L-l-l-l-lá) Befogja fülem, mikor zaj van (L-l-l-l-lá) Bűnök, bűnök hegyén állnak De ne haragudj anyám, engem is csak kihasználnak [Refrén] Baba, milyen szép a szemed Gyere, könnyezz rám! Látnálak este az ágyamnál Rosszul vagyok, ments meg, ments meg! Mеg akarnál ölni, akkor tedd meg, tedd mеg! Baba, milyen szép a szemed Gyere, könnyezz rám! Látnálak este az ágyamnál Rosszul vagyok, ments meg, ments meg! Meg akarnál ölni, akkor tedd meg, tedd meg! [2. verze] Mon-mondd csak kivel lennél, Szívem, ha ma meghalunk? Mo-mo-mondd el hogy küzdenél-e, ha tudod, hogy elbukunk? Az én Babám szereti a vért Babám, megéri a fájdalom a szemedér'! "A házaidat bazdmeg! Az arénádat bazdmeg Ha unod, akkor tedd meg Én magamhoz ölellek! A porba vetve fekszek A földiek átvernek Égiek sose voltak Velük csak hitegetnek!" [Átvezető] Vegyünk öltönyt, Szívem, fasza ez a gyász Ez a tánc, akkor forró hogyha leesik a lánc Ha leesik... a lánc! [Refrénelő] Baba, milyen szép a szemed Gyere, könnyezz rám! Látnálak este az ágyamnál Rosszul vagyok, ments meg, ments meg! Kiszakad a szívem, Bébi, vedd meg, vedd meg! [Refrén] Baba, milyen szép a szemed Gyere, könnyezz rám! Látnálak este az ágyamnál Rosszul vagyok, ments meg, ments meg! Meg akarnál ölni, akkor tedd meg, tedd meg! Baba, milyen szép a szemed Gyere, könnyezz rám! Látnálak este az ágyamnál Rosszul vagyok, ments meg, ments meg! Meg akarnál ölni, akkor tedd meg, tedd meg!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dzsúdló