két év

Lyrics
["két év" dalszöveg] [I. rész] [Verze] Tudom, két éve már nem sajnálsz Annyit ültél lent a mélyben Hogy már fényt sem látsz Felmegyek, Szívem, hogyha nem hívsz mást Hogyha engem még újra egy kicsit megkínálsz Abból a szívből, ami másnak jár Adj az örömből, ami nekem sose juthat már Ez is olyan, mint a tavalyi nyár Nagyobb igény, pedig szarabb lesz a tavalyinál Ez is olyan, mint a tavalyi lány Tetszett a mullet, pedig olyan mint a sokadiknál De hallgass, a kezem sírt ás Babám, ne hallgass, hamis szentírás [Átvezető] De v-ááá-ááá-rj! Valami jobb, ami fent tart V-ááá-ááá-rj! De az para, hogyha nem bírsz Nem is láttál így még Nem is láttál önmagamnak lenni De v-ááá-ááá-rj! Valami jobb, ami fent tart [II. rész] [Refrén] Két éve, két éve nem Két éve, két éve nеm Ki a szélére, de belе nem Bele a közepébe Baba, odatemetem magamat a kezébe Oda beleengedem A lányok feketébe', én fehér ingbe' Lányok feketébe', én fehér ingbe' Lányok feketébe' [Verze] De Baba, neked ez kell Szereted a neont, de a szívem nekem pasztell Próbálod a mást, mer' a szoki neked nem kell Szereted a zajt, de a végén csak a csend kell Szereted a szívem, pedig tudom csak a- Igen, tudom hogy csak az kell Tisztelem a kurvát, de nem ölelem egyszer se Felvenném, de nem hívlak fel egyszer se Mosolygok, de nem nevetek egyszer se [Refrén] Két éve, két éve nem Két éve, két éve nem Ki a szélére, de bele nem Bele a közepébe Baba, odatemetem magamat a kezébe Oda beleengedem A lányok feketébe', én fehér ingbe' Lányok feketébe', én fehér ingbe' Lányok feketébe'
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dzsúdló