GYŰLÖLJ

Lyrics
["GYŰLÖLJ" dalszöveg] [1. verze] Félt tőle, ugyanazt hozza Egyre többször, tiszta anyja Egyre többször gondolok rá, hogy elmegyek Apró szőke lány, ki messze jár a családtól, de körbezárja Szorongott az anyja is, rárakta a lányra is Apró szőke lány, ki messze jár a családtól, de körbezárja Szorongott az anyja is, rárakta... [Átvezető] Azt mondtad, hogy nem gyűlölsz, de bárcsak menne Te-te túl jó vagy, én nem szeretlek érte Azt mondtad, hogy nem gyűlölsz, de bárcsak menne Te-te túl jó vagy, én nem szeretlek érte Én nem szeretlek értе [Refrén] Azt mondtad, hogy nem gyűlölsz, de bárcsak mennе Te-te túl jó vagy, én nem szeretlek érte Nem mondtam, hogy meddig tart Hát honnan tudnám? Gyere, gyűlölj, gyűlölj! Legalább visszakapnám Azt mondtad, hogy nem gyűlölsz, de bárcsak menne Te-te túl jó vagy, én nem szeretlek érte Nem mondtam, hogy meddig tart Hát honnan tudnám? Gyere, gyűlölj, gyűlölj! Legalább visszakapnám [2. verze] Nem úgy megy az, hogy nem volt jó Ő csak hallja ezeket másoktól Mások mindig jobban érzik Hogy mennyire szenved a gondoktól De nézi, hogy ne tapadjon rá Amit nem szeretett otthon Az tette frusztrálttá Mondd, hogy bánod Én nem! Nagyobbakat lépsz nélkülem Az a kényszer, hogy velem jobban megy Nem mondtam, valamiért azt hitted Hogy téged jobban szerettelek (Azt mondtad, hogy nem gyűlölsz) mint a kényelmet (A-a-azt mondtad, hogy nem gyűlölsz) Nem mondtam, valamiért azt hitted Hogy téged jobban szerettelek, mint kényelmet Hogy szeretve legyek [Refrén] Azt mondtad, hogy nem gyűlölsz, de bárcsak menne Te-te túl jó vagy, én nem szeretlek érte Nem mondtam, hogy meddig tart Hát honnan tudnám? Gyere, gyűlölj, gyűlölj! Legalább visszakapnám Azt mondtad, hogy nem gyűlölsz, de bárcsak menne Te-te túl jó vagy, én nem szeretlek érte Nem mondtam, hogy meddig tart Hát honnan tudnám? Gyere, gyűlölj, gyűlölj! Legalább visszakapnám
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dzsúdló