Кадiлак (Cadillac)

Lyrics
[Текст пісні "Каділак"] [Вступ] Уо-о-оу, уо-о-оу! Уо-о-оу, уо-о-оу! Три, чотири! Уо-о-оу, уо-о-оу! Уо-о-оу, уо-о-оу! [Куплет 1] Я давним давно хотів Пересісти з "Жигулів" На великий Каділак До упора повний бак! Бог почув мої слова І сказав: "Ходи сюда На тобі ключі, тримай Їдь собі, панти ганяй!" [Приспів] Я тепер - крутий чувак Маю чорний Каділак В мене "DZIDZIO" номера Помахай мені па–па! Я тепер - крутий чувак Маю чорний Каділак В мене "DZIDZIO" номера Помахай мені па–па! [Післяприспів] Уо-о-оу, уо-о-оу! Уо-о-оу, уо-о-оу! [Куплет 2] Їду в місто і в село А на хвилях радіо Рано, ввечері і вночі Крутяться мої пісні! Каділак не "Жигулі" Да, дєйствітельно мені Заканало, повезло Круто уо-о-о-о-о! [Приспів] Я тепер - крутий чувак Маю чорний Каділак В мене "DZIDZIO" номера Помахай мені па-па! Я тепер - крутий чувак Маю чорний Каділак В мене "DZIDZIO" номера Помахай мені па-па! [Бридж] Біп, біп, бі-біп-біп Бі-біп, біп, біп, бі-біп-біп Бі-біп, біп, біп, бі-біп-біп Бі-біп-біп-бі-біп-біп! [Передприспів] Уо-о-оу, уо-о-оу! (Біп, біп, бі-біп-біп) Уо-о-оу, уо-о-оу! Брр-бб-п-бі-біп-біп! [Приспів] Я тепер - крутий чувак Маю чорний Каділак В мене "DZIDZIO" номера Помахай мені па-па! Я тепер - крутий чувак Маю чорний Каділак В мене "DZIDZIO" номера Помахай мені па-па! [Аутро] Уо-о-оу, уо-о-оу! (В мене "DZIDZIO" номера) Уо-о-оу, уо-о-оу! (Помахай мені па-па!) Уо-о-оу, уо-о-оу! (В мене "DZIDZIO" номера) Уо-о-оу, уо-о-оу! Помахай мені па-па!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- DZIDZIO