Inima

Lyrics
Tot ce fac e sa astept Nu inteleg ce de fapt, da tot ce fac e sa astept Un semn sau poate un marcaj de urma ca sunt pierdut De prea mult timp si vreau acasa Mi-am pierdut si mintile si drumul incercand sa te urmaresc prin bezna Un labirint cu prea multe alei Multe usi inchise pentru care nu am chei Si inca o zi in care ei Ma urmaresc vorbesc de mine toti demonii mei Acum esti unu dintre ei Le-ai spus secretele mele si slabiciunile mele Sunt confuz Ca ti-am dat si sufletul si cheile sa il deschizi I-ai eliberat pe toti credeam ca aproape i-am infrant Am un gol acolo unde trebuia sa fi tu Imi tin de mult inima in pumni, bate incontinuu Am un gol acolo unde trebuia sa fi tu Imi tin de mult inima in pumni, bate incontinuu
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dspekt