Привет из Нью-Йорка (Интро) (Greetings From Nee York City) (Intro)

Album cover art for "Привет из Нью-Йорка (Интро) (Greetings From Nee York City) (Intro)" by Doctor B.

Doctor B. - Rap, Русский (In Russian)

Привет из Нью-Йорка (Интро) (Greetings From Nee York City) (Intro)

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[Текст песни «Привет из Нью-Йорка»] [Скит: Dr. B] — Basement Records — Студия Подвал — У микрофона Dr. B, Basement Records, Студия Подвал. Сегодня мы с вами находимся в центре Америки, в городе Нью-Йорке. В гостях популярная рэп-группа Da Uptown Vandals, что означает «Вандалисты с Верхней Части Города». Мы собрались здесь, чтоб передать привет хип-хап мастеру и всем любителям рэпа в России — Ah, yeah, coming from the grimey parts of New York, BX. Basement Records in da house. We are Da Uptown Vandals — No doubt — Ayt — From Harlem, NYC — And the boogie down [?] — [?] to get me shout out to master — Hip-Hop masters is in da house, Russian nation, one love — Big shout out to Doc. B in da house, take it [?] — Yeah-yeah, straight from the slums and NYC. [?] like this, shout out to all my people in Russia [?] how we're doing, you know — Russia, you know it, check it out, [?] what's up — So listen up, what's up [?] Doc. B — Doc. B — Get 'em off — DJ Spensor [?] too. Listen it up [?] yours, chеck it out, you know what I mean, '97, yo, Moscow, check it out, in da house, Moscow — [?] — Представляю вашему вниманию совершенно новый трек, который я только что спродюсировал с группой Вандалы. Итак, «Vandals in thе Haus»… «Vandals in the Haus», Dr. B. и группа Вандалы

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Илья Словесник (Ilya Slovesnik)