Яко ми е (Yako mi e)

Album cover art for "Яко ми е (Yako mi e)" by Джена (Djena)

Джена (Djena) - Pop, Чалга (Chalga)

Яко ми е (Yako mi e)

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Текст за песента "Яко ми е"] [Въведение] Yeah O-o-o-o Е, е [Куплет] Уморих се от гости – Дявол го взел! На сърцето ми да не пише "хотел"? С различни имена са и лица Но с еднакви номера Зная мечтата ти Аз да бъда в краката ти А да правя ли "Мър, мър"? На вашите услуги, Сър! [Предприпев] Яко ми е Яко, яко, яко ми е Където да съм, яко ми е С теб ли съм, яко е Няма сън, не [Припев] Като влезем и вдигат ни чаши Всичките хора, щот' са наши И охраната не ни тараши Що? Щот' и те са наши Влизам, камера, екшън, бум - бум Сърцето ми, в ръцете му прави - бум, бум Сърцето на момето му прави - бум, бум Полудя - бум, бум Слабо няма – бум, бум [Куплет] Е, е, ей Как ли пък не! Ще ги правя важни - как ли пък не! С очите влажни - как ли пък не! За любов на колене? Как ли пък не! Няк'во, ей така, като стане, да Мъка ме гони, няма да ме хване Устните топли, в чашата хладно За всички така ми е гадно Като свещите и с мен е любовта Не внимаваш ли, ще ти подпали дома Сама не я оставяй и дръж под око Че става опасно, казах ти го Я отваряйте, Pérignon И докарайте купидон Да пие със мен за грешките Със които срещна ме [Предприпев] Яко ми е Яко, яко, яко ми е Където да съм, яко ми е С теб ли съм, яко е Няма сън, не [Припев] Като влезем и вдигат ни чаши Всичките хора, щот' са наши И охраната не ни тараши Що? Щот' и те са наши Влизам, камера, екшън, бум - бум Сърцето ми, в ръцете му прави - бум, бум Сърцето на момето му прави - бум, бум Полудя - бум, бум Слабо няма – бум, бум [Бридж] Yeah! Е, е, ей Ей O-o-o-o [Припев] Като влезем и вдигат ни чаши Всичките хора, щот' са наши И охраната не ни тараши Що? Щот' и те са наши Влизам, камера, екшън, бум - бум Сърцето ми, в ръцете му прави - бум, бум Сърцето на момето му прави - бум, бум Полудя - бум, бум Слабо няма – бум, бум Yeah! Като влезем и вдигат ни чаши Всичките хора, щот' са наши И охраната не ни тараши Що? Щот' и те са наши Влизам, камера, екшън, бум - бум Сърцето ми, в ръцете му прави - бум, бум Сърцето на момето му прави - бум, бум Полудя - бум, бум Слабо няма – бум, бум Yeah!

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Анастасия Мавродиева (Anastasia Mavrodieva)