Do domu

Lyrics
[Hook] To proste, dzieciak tu siedzi na bombie... Chciałem tylko tu napomnieć że jest saam ej Jest sam jest sam yeeeeeey Yeeeey yeeey Skrrrt [Refren] Siedziałem tu tylko sam, nie było nikogo wokół mnie Wiedziałem tylko że tam, czuje sie sa-mo-tnie yey Fałszywe dzieci siedziały, mówiły że jest cudownie ye Nie chciałem tak żyć, ta pustka ogarniaa okropnie ey [Zwrotka 1] Nie miałem kolegów no i może dobrze Jak teraz to widzę to krew tu mam Splamiony honor nie z mojej winy A jak do wspomnień wracam ogarnia żal Ja nie chciałem takiego dzieciństwa Wyobrażałem to sobie inaczej Jak widze co dzisiaj się dzieje z dziećmi To woła o pomstę do nieba Przeżywałem piekło jak byłem mały I tych dzieci mi teraz szkoda Bo przynajmniej nie było takiej patoli A teraz to sama trzoda yo Pamiętajcie dzieci drogie Nie idźcie za tłumem A za rodzicami Ja też chciałem być jak oni Wybrałem inność i dziś jestem z wami [Refren] Siedziałem tu tylko sam, nie było nikogo wokół mnie Wiedziałem tylko że tam, czuje sie sa-mo-tnie yey Fałszywe dzieci siedziały, mówiły że jest cudownie ye Nie chciałem tak żyć, ta pustka ogarniaa okropnie ey [Bridge] Bawiłem się sam, oglądając telewizje Nie widziedziałem kim chcę zostać A musiałem coś wymyśleć powiedzieć Nie chcę tam być a w przedszkolu tylko pragnąć chciałem mego zgonu Chcę być z moją familią i Mamo proszę cię zabierz mnie do domu! [Zwrota 2] A mogło być zupełnie inaczej, jak byłbym tylko lubiany Ale co z tego że chciałem, nie chciały tego banany Wycha wysyłała mnie na badania, według niej byłem nienormalny A wyszło zupełnie inaczej, bo byłem bardzo normalnym dzieciakiem Brakowało tylko prawdziwych przyjaciół Nie tylko ból psychiczny, a ból fizyczny czułem To podłe co robią rodzice tych dzieci Zmarnowane chwile i godziny Bo jedno musi do pracy iść A drugie zajmuje się sobą i tyle Gdzie w tym wszystkim logika jest? [Refren x2] Siedziałem tu tylko sam, nie było nikogo wokół mnie Wiedziałem tylko że tam, czuje sie sa-mo-tnie yey Fałszywe dzieci siedziały, mówiły że jest cudownie ye Nie chciałem tak żyć, ta pustka ogarniaa okropnie ey [Outro] Bawiłem się sam, oglądając telewizje Nie widziedziałem kim chcę zostać A musiałem coś wymyśleć powiedzieć Nie chcę tam być a w przedszkolu tylko pragnąć chciałem mego zgonu Chcę być z moją familią i Mamo proszę cię zabierz mnie do domu!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Diament (NSL)