Все ти го отнасяш (Vse ti go otnasyash)

Ваня (Vanya) & Джена (Djena) - Pop, Folk Pop
Все ти го отнасяш (Vse ti go otnasyash)
2 Plays
Lyrics
[Текст на песента "Все ти го отнасяш" ft. Джена] [Въведение: Джена и Ваня] Лай, лай, лай-лай-а, лай-лай-а Ла-ла-ла-ла, лай-ла [Куплет 1: Ваня] Здравей, звъня ти приятелко Пак с нова някаква хванах го Все ти го отнасяш - нали? Щом той ми напълни очите с сълзи Вчера неволно ги видях Как не припаднах, не разбрах На твоето рамо ли пак "глупак" ще го наричам [Припев: Ваня] Хванах ги - мразя ги, казвам ти: Ще ги убия Влюбени до уши, как кажи, да не умират?! Хванах ги - мразят ги, казвам ти: "Дано са доволни" От мъже се пази, приятелко - наивните плащат си [Следприпев: Джена] Ла-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла, ла-ла Лай, лай, ла-ла-ла, лай-ла, ла-ла [Куплет 2: Ваня] Здравей, звъня ти приятелко Все твоето рамо отнася го Какво той в нея видя? Нещастница - живота ми срина Само, че казвам си сега: "Щастлива с него не съм била" На нея си давам реда Любовта - нека всичко има [Припев: Ваня] Хванах ги - мразя ги, казвам ти: Ще ги убия Влюбени до уши, как кажи, да не умират?! Хванах ги - мразят ги, казвам ти: "Дано са доволни" От мъже се пази, приятелко - наивните плащат си [Следприпев: Джена] Ла-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла, ла-ла Лай, лай, ла-ла-ла, лай-ла, ла-ла [Мост: Джена] Ей, ей, все ти го отнасяш Вчера неволно ги видях Как не припаднах - не разбрах На твойто рамо ли пак На твойто рамо ли пак "Глупак, глупак" ще му викам пак [Припев: Ваня] Хванах ги - мразя ги, казвам ти: "Ще ги убия" Влюбени до уши, как кажи да не умират?! Хванах ги - мразят ги, казвам ти: "Дано са доволни" Той и тя за ръка, а сега наивните плащат си [Финал: Ваня] Хванах ги Хванах ги
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Петя Радева (Petya Radeva)