W Dobrą Stronę

Album cover art for "W Dobrą Stronę" by Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło - Pop, Alternative Rock

W Dobrą Stronę

33.5K Plays

Duration: 3:32

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Czuję jak serce rwie się do ciebie Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej? Czuję, że to już koniec, to już koniec... [Zwrotka 1] Ten pierwszy raz, mocny bas, szybki pląs po obiedzie Widziałem błysk w obu ślepiach mojej łani, przecież Trzymała mocno tam, gdzie najbardziej lubię Mama mówiła: "takie rzeczy tylko po ślubie" Wpadli znajomi i z marszu na marsz wzięli Jeden z niebieskich wtedy prawie mnie postrzelił Dobrze wspominam ten jaskrawy czas Chociaż przyznam, że już wyszedłbym zza metalowych krat [Refren] Sił mi brak, żeby szczerze powiedzieć Tę wojnę wygra tylko jeden Sił mi brak i już nie chcę nic wiedzieć Mam mętlik w mojej małej głowie Czuję, jak serce rwie się do ciebie Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej? Czuję, że to już koniec, to już koniec... [Zwrotka 2] Już mogę wyjść, mogę biec, zamknę bramę, tamten dzień A ona stoi na przystanku w pobliżu gdzieś Nie wiedzieć czemu nie chce uśmiechnąć się To ja mówię, że już dobrze, że już wszystko jest okej Brakuje mi tych naszych wspólnych chwil! Brakuje mi krzyczących ludzi i dobrze! Pomalujemy twarz białym i czerwonym Przecież doskonale wiesz – patrzymy tylko w dobrą stronę [Refren] Sił mi brak, żeby szczerze powiedzieć Tę wojnę wygra tylko jeden Sił mi brak i już nie chcę nic wiedzieć Mam mętlik w mojej małej głowie Czuję, jak serce rwie się do ciebie Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej? Czuję, że to już koniec, to już koniec... [Tekst i adnotacje - Genius Polska]

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Bogdan Kondracki
  • Dawid Podsiadło