Бензин (Benzin)

Lyrics
[Емануела и Ариа - Бензин текст] [Куплет: Емануела и Ариа] Чух, че пича е в града викали му ненормалния Поздравете мистър X от специалната Кажете господин адреналин От колко време се следим. (ммм да) Останем ли сами ще си гърмим да гърмим, да гърмим... [Припев: Емануела и Ариа] Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи [Пост-припев: Ариа] Пали към нас, давай газ Там съм аз, да се гърмим [Куплет: Ариа и Емануела] Чух, че идвал е в града онзи нереалния 100 красавици приспа само мене не успя От твоята порода си един забъркваш яко, после дим На клубовете най-любим да горим, да гърмим [Припев: Ариа и Емануела] Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи [Пост-припев: Ариа] Пали към нас, давай газ Там съм аз, да се гърмим [Припев: Емануела и Ариа] Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Поръчвам си такси, мале, страшен си Отивам в ада с тебе, карай, настъпи Бензина аз съм ти, без мен не палиш ти Отивам в ада с тебе, карай, настъпи [Пост-припев: Ариа] Пали към нас, давай газ Там съм аз, да се гърмим
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Ария (Aria) (BGR)
- Петър Петров (Petar Petrov)
- Александър Попов (Alexandar Popov)