Бомба (Bomba)

Lyrics
[Текст на песента "Бомба"] [Въведение: Джордан] Ия ла ле лай лай О но, о ноо [Припев: Джордан & Данна] Бом, бом, бом, бомба си, ей Искам те теб на replay Как ще пасне сещаш ли се Тялото ти в мойте ръце Бом, бом, бом, сладък си, ей По-добре с мене недей Ама щом си търсиш проблем Ще ти създам разчитай на мен [Куплет 1: Джордан & Данна] Като водка хващаш ме Да се правиш на добра недей Запознай се с лошата Дето ще ти скъса кожата [Припев: Джордан & Данна] Бом, бом, бом, бомба си, ей Искам те теб на replay Как ще пасне сещаш ли се Тялото ти в мойте ръце Бом, бом, бом, сладък си, ей По-добре с мене недей Ама щом си търсиш проблем Ще ти създам разчитай на мен [Куплет 2: Джордан & Данна] С мене ще забравиш ти Всички дето с тебе са били Обещаваш ли кажи Чак докрая с мене да си ти? [Припев: Джордан & Данна] Бом, бом, бом, бомба си, ей Искам те теб на replay Как ще пасне сещаш ли се Тялото ти в мойте ръце Бом, бом, бом, сладък си, ей По-добре с мене недей Ама щом си търсиш проблем Ще ти създам разчитай на мен [Финал: Джордан] Ия ла ле лай лай О но, о ноо
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Мариета Ангелова (Marieta Angelova)