Samo vozi

Album cover art for "Samo vozi" by Dada (Dza)

Dada (Dza) - Rap, Srbija

Samo vozi

2 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Strofa 1] Novi Sad Å¡ta ima, stari grad Å¡ta ima Izvali rad k'o da i dalje baš taj sam klinac K'o da i dalje sam sam al' ipak znam Da imam par ljudi Å¡to me vole, brate znam da kidam Pa jebeš mene bez škole Jebeš mene bez ekipe, jebeš mene bez love Jebeš sve moje snove Jebeš mene kako pričam da jebem žene, jebeš mentole Što bi da se jеbu sa mnom, meni se jebе dabome Al' jebeš mene kako pucam I jebeš mene ako sa tobom i dalje na klupi kljucam Jebeš kraj, ulicu, jebeš mene ako tu sam Jebeš par mrtvih ortaka, jebeš obraz sa par suza Jebeš ortake što se stalno kače baš eto Jebeš sve što se slaže sa "geto" Jebeš mene kako skačem na belom I jebeš mene kako plačem za kevom, jebeš vas sve redom [Strofa 2] E sad bulevar Å¡ta ima, Liman Å¡ta ima Jebeš sranje, sada nisam lima već sada imam Nikada više siromašni, pa jebeš taj dinar Ako nije kod mene, jebeno rođen da se cimam BG reci Å¡ta ima Nikad sranja većih, ja ću reci sada svima Dani do jaja teški ali baš me briga Nikad kraja sreći, reci, jednog dana i ja ću znati taj izraz Al' jebeš mene sa pet prostrelnih I jebeš mene kako ležim plav u postelji I jebeš zemlju, uvek poslednji I jebeš mene kako ustajem tek posle 3, brate opet kriv Alo Srbijo Å¡ta ima Ljudi ludi pa bi brate svako ubio za dinar A niko se ne bi potrudio, pa jebeš to ludilo u njima Jebeš skupštinu i mene kad bi buljio u snimak [Refren] x2 Samo vozi Sećam se rekla mi je keva Samo vozi I kada nikog pored nema Ma samo vozi Oko mene milion problema Samo vozi, samo vozi [Strofa 3] Banja Luka Å¡ta ima, Skoplje Å¡ta ima Sarajevo, Zagreb, Å¡ta ima svakom ko glavom klima Jebeš taj život u bajkama, u starim Najkama I jebeš mene kako repujem o kajlama Jebeš ekipu sa tim flajkama U klubu sa dvesta riba, a nemaju za Lava dva Beč šta ima, sad me svi znaju Milano, Torino, karavani prolaze, psi laju A jebeš mene ako čujem to, jebeš žuto i mene ako uzmem to Jebeš nas ako ne uspemo I opet jebeš mene na felnama Dok u troli bez karte hip hop predstavljam Vankuver šta ima, Čikago šta ima Znam kurve ali ipak bi sa damom da spikam Jebeš mene sa pičkom kojoj plaćam sve živo Jebeš mene ako je sve bez gaća moj nivo I jebeš mene ako za svoje ne borim se I dozvolim da moje dete siđe u moje dvorište I jebeš progres ako je spor proces Jebeš život ako ga ne živiš baš kako god hoćeš Nju Jork Å¡ta ima, Toronto Å¡ta ima Znajte da nisam planiro' baš ovolko da snimam "Džepovi u rukama" ima ovolko da kida Jebeš mene MC-ja ako snimam tek tolko da izdam [Refren] x2 Samo vozi Sećam se rekla mi je keva Samo vozi I kada nikog pored nema Ma samo vozi Oko mene milion problema Samo vozi, samo vozi

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Credits Not Found