przez ekran

Album cover art for "przez ekran" by BSK (POL)

BSK (POL) - Rap, Po Polsku

przez ekran

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Tekst piosenki "przez ekran"] [Zwrotka 1: TO JA FIFI] Ej Chciałem zapomnieć na chwilę, w tle leciał Mac Miller Ty znowu taka zabiegana - oh, vibe killer Myśli ciążą bardziej po wczorajszym winie, hmm Ja znowu w trasie zabiegam o Ciebie przez DM [Zwrotka 2: JAY-K] Yo To miasto nie śpi, tylko ciągle zwiększa BPM A ja jestem tu tylko na jeden dzień Głowy w chmurach, a gadamy tylko przez IG Chcę zobaczyć Twoją twarz, nie ze zdjęć [Refren: TO JA FIFI] Chcę zapomnieć o wszystkim, chociaż na chwilę Czemu tylko przez ekran Cię widzę? (chcę zapomnieć o wszystkim, chcę zapomnieć o wszystkim) [Zwrotka 3: JAY-K] Yo Nie mam ładnego głosu, wystarczy mi Twój Dlaczego słyszę go tylko przez szum? Niewidzialny pośród miliona bzdur Znów nie odpisałem, milczysz głośniej, niż Słucham stary polski rock A to nie był dobry rok dla mnie Następny będzie lеpszy, może Cię w końcu znajdę Mijam Cię między kebabem, a Instagramеm Trzy dychy na blacie, wydam na bilet jebać to Locky A\$AP Rocky, yo Trochę loco, lubisz to Wpadłaś w oko, spadaj stąd Bulwar leci Berlioz Lata dwudzieste chyba mają to do siebie Że świat płonie, ale w sumie nas to jebie [Refren: TO JA FIFI] Chcę zapomnieć o wszystkim, chociaż na chwilę Czemu tylko przez ekran Cię widzę? (chcę zapomnieć o wszystkim, chcę zapomnieć o wszystkim) Bo ten świat trochę za brzydki, z Tobą jest milej W środku nocy znów zerkam, czy piszesz (bo ten świat trochę za brzydki, ej ten świat trochę za brzydki) [zwrotka 4: TO JA FIFI] Ten głos jak Lana (ej), potrafi w głowie mi zamieszać To druga sprawa (ej), że ciągle między nami ekran Sam z myślami, czuję się jak w "Paris, Texas" Może Ty mi powiesz, która z nich ma sens Ja jedno jestem pewny, jesteśmy niepodzielni To moje podwórko, a już chodzę nie po dzielni [Refren: TO JA FIFI] Chcę zapomnieć o wszystkim, chociaż na chwilę Czemu tylko przez ekran Cię widzę? (chcę zapomnieć o wszystkim, chcę zapomnieć o wszystkim) Bo ten świat trochę za brzydki, z Tobą jest milej W środku nocy znów zerkam, czy piszesz (bo ten świat trochę za brzydki, ej ten świat trochę za brzydki)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • TO JA FIFI
  • JAY-K (PL)