Dobrze się czuję

Lyrics
[Refren 1: JAY-K, TO JA FIFI, oloiscozy, Rabeet] Ej, bo dzisiaj dobrze się czuję Chociaż czasami żałuję (że) Ludzie chcą tylko ten trunek (aaa) Ja sam na sam tu ze studiem Na sobie znoszony crewneck Dzwonią czy dołączę w klubie (nie-e-e-e) Ja chyba dzisiaj spasuję Życie rozdaje jak krupier A ja znowu z parą trójek Chyba znów dzisiaj spasuję [Zwrotka 1: Rabeet] Dzisiaj tworzę muzę, teraz czuję się dobrze (woah) Życie dało tróję, ja to zwijam w OCB (w co?) OC, OC, OCB (what?) OC i AC wykupuję na tą grę Ubezpieczenie, skutki wyjebane w nie (what?) Uzależnienie od studia prawie tak jak tlen Ej, O2, ciężko to opisać w słowach Late night vibe, a my wciąż o skutych głowach [Zwrotka 2: TO JA FIFI] Dzwonek dzwoni, lecz nie odbieram dzisiaj Zamknięty w studiu, co tam robię - weź nie pytaj Mamy grupę, to rozwijamy karierę zawodnika No i tęsknię za nią bardzo, jak się robi wspólna płyta i żałuję Że nie robię tego więcej, i żałuję Że tam wtedy nie poszedłem, i nie lubię Ludzi ze słabym podejściem, ich zdanie obojętne Bardzo fajny necklace, mmm Mamy vibe nie z tej ziemi, ona my Jestem like Mike, Bemay jest jak Kenny Beaty jak Alchemist, weź tam grupa dużo zmieni Many, many, many, tak jak Rejjie mam swą Annie [Refren 2: JAY-K, TO JA FIFI, oloiscozy, Rabeet] Bo dzisiaj dobrze się czuję Chociaż czasami żałuję (że) Ludzie chcą tylko ten trunek (aaa) Ja sam na sam tu ze studiem Na sobie znoszony crewneck Dzwonią czy dołączę w klubie (nie-e-e-e) Ja chyba dzisiaj spasuję Życie rozdaje jak krupier A ja znowu z parą trójek Chyba znów dzisiaj spasuję (ej) [Zwrotka 3: KiddBe] Ostatnio byłem na imprezie, poznałem koleżankę (a nawet dwie) Nie obchodzi mnie, czy zasnę (i złapię sen) Na me serce przyklej plaster (ja proszę Cię) Zabiorę Cię na kolację I zamówię sobie stek, Tobie drin Jak mi się spodobasz kupię pinky ring Zmieniam punkt widzenia, Anakin Czasem zmienię szlak, nie wiem jak zabłądzić Leci z papierosa dym [Zwrotka 4: oloiscozy] Wokół same lasy, nadal wpadamy na trop Omijamy rzeczywistość, siedzimy jak Googlebox Niepotrzebne spekulacje, i tak usłyszycie to Jungle Boyz, w torbie ciacho, nie muszę podliczać makro Zakładam na głowę kaptur, kiedy ludzie na mnie patrzą One próbują się dobić, ale nic dla nas nie znaczą Oni próbują coś podbić, ale na nas pada światło, yeah (Pretty motherfucker) Przez to czuję się jak Flacko [Refren 3: JAY-K, TO JA FIFI, oloiscozy, Rabeet, KiddBe] Bo dzisiaj dobrze się czuję Chociaż czasami żałuję (że) Ludzie chcą tylko ten trunek (aaa) Ja sam na sam tu ze studiem Na sobie znoszony crewneck Dzwonią czy dołączę w klubie (nie-e-e-e) Ja chyba dzisiaj spasuję Życie rozdaje jak krupier A ja znowu z parą trójek Chyba znów dzisiaj spasuję
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Oloiscozy
- KiddBe
- TO JA FIFI
- JAY-K (PL)
- Rabeet (POL)