Nie Igraj Z Ogniem

Lyrics
[Refren] Unosi, się unosi dym (uuu) Spłonę tu żywcem jak pozwolisz mi Zrób to i spójrz w oczy mi (uuu) Zostanie po mnie samotność i pył (uuu) Zostanie po mnie samotność i pył [Zwrotka 1: IzabelKa] Wczoraj pomieszałam dni Syf straszny na bani nie sprzątnął go byś W słowach przebieram pustych Co z ogniami grali pechowcy przez łzy Zerkam gdy płonę nie widzę przez dym Smród dawnych wspomnień aż dusi od win Piekła się boję, choć idę gdzie ty Diabeł nas kusi przeskoczmy więc wstyd Nikt się nie dowie a grzech jest dla ludzi Przegrać z nałogiem to z nim się polubić Smutne melodie, uwielbiam je nucić (Uuu, uuu) Mam trochę się gorzej nastroje barowe A kołdra to kevlar na zło Spać idę z demonem przygląda się pojeb, błahostka, daj ognia, daj dłoń [Refren] Unosi, się unosi dym (uuu) Spłonę tu żywcem jak pozwolisz mi Zrób to i spójrz w oczy mi (uuu) Zostanie po mnie samotność i pył (uuu) Zostanie po mnie samotność i pył [Zwrotka 2: Bonson] Każdy kij ma dwa końcе Każda róża ma kolce Czasem w chuj wam zazdroszczę szczęśliwych zakończeń Palę most tu za mostеm, nie pchaj rączek w gorące Ojciec odszedł jak rosłem, tęsknie troszkę za ojcem Dziwne miejsca jak Roswell, kocham chociaż mam dość jej Co chcę? Spalić ją chcę na wiosnę, albo utopić w Odrze Płonie wszystko co kocham i dobrze Jak nie ja, kurwa nikt Cię nie dotknie Tańczę sam a i owszem mam problem, i to jest troszkę żałosne [Refren] Unosi, się unosi dym (uuu) Spłonę tu żywcem jak pozwolisz mi Zrób to i spójrz w oczy mi (uuu) Zostanie po mnie samotność i pył (uuu) Zostanie po mnie samotność i pył
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Bonson
- IzabelKa