Żyję w tym mieście

Album cover art for "Żyję w tym mieście" by B.O.K.

B.O.K. - Rap

Żyję w tym mieście

0 Plays

Duration: 6:23

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Siema siema Bygdoszcz, tutaj głos z emigracji Z tego stanowiska chciałem pozdrowić wszystkich tych Którzy nie uciekli jeszcze z tego miasta Co więcej, pomimo tego całego syfu, nadal kochają je Wiążąc z nim swoją przyszłość i nie pogadzając sobie życia nigdzie indziej I mimo naszej chwilowej nieobecności, cały czas jesteśmy tam z wami w serce, pokój, pokój, pokój [Refren: Bisz & Kay] Nie wiem czy wiesz, że w tym mieście jest część ze mnie Że we mnie jest część tego miasta, ten jest BDG, siąd BDG Jest mój korzeń, korona i pień Nie wiem czy wiesz, że w tym mieście jest część ze mnie Ale wiedz, że w nim wejdę na szczyt w tej grze Nikt przedtem nie robił tego w tym mieście tak jak robi to dziś BISZ [Zwrotka 1: Bisz] Jestem zwykłym gościem bez dookreśleń Jestem sobą i wychodzę na tym jak dotąd nieźle Zrób tam blokom serce, tu mam swoją twierdzę Wcześniej zrozumiałem gdzie jest moje miejsce Wiesz gdzie, gdy miasto wstaje ze mgieł, czuję szczęście Kręcę szlugę i oddaję miastu część ze mnie Jeszcze umiem przejść przez nie i zobaczyć więcej I nie marzyć by na peryferię uciec stąd czym prędzej Określę horyzont z czwartego piętra wzrokiem jak cyrklem Moja miłość to jest moment, w którym czuję się kimś Wiesz, miasto potrzebuje mnie żeby błyszczeć Bo to Bisz jest ziomem, który daje mu rytm Oer robi soundtrack do mego życia, BDG daje obraz Mojego życia część w tych zwrotkach Jest i treść i forma, jest i śmiech i rozpacz Ta historia dzieje się [Refren: Bisz & Kay] Nie wiem czy wiesz, że w tym mieście jest część ze mnie Że we mnie jest część tego miasta, ten jest BDG, siąd BDG Jest mój korzeń, korona i pień Nie wiem czy wiesz, że w tym mieście jest część ze mnie Ale wiedz, że w nim wejdę na szczyt w tej grze Nikt przedtem nie robił tego w tym mieście tak jak robimy to my [Bridge: Kay] To miasto, to miasto, to ja i ty To miasto, to miasto, w tym mieście chce się żyć To miasto, to miasto, to ja i ty To miasto, to miasto, w tym mieście chce się żyć Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście, Oer, Bisz Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście [Zwrotka 2: Bisz] Dni rodzą się z nocy i w nią idą, gdy gasną światła W blokach światła miasta biją, banknot w bilon Idzie w miasto miłość, idzie w tango ginąc Czwartą rano, kiedy miłość zmienia się w litość Autopilot na chatę ze złudzeniem, że pijąc Żyję każdą chwilą i raczej nie poprawię się jutro ani pojutrze Tłumaczę sobie, że to gówno jest skutkiem reakcją na życie wokół mnie Znów gdzieś mnie ciągnie i pójdę Znów gdzieś pewnie, znów krew się zchłodzi na mieście Wchodzi w pełnię księżyc, niezupełnie większy To jest moja jazda, czy grawitacja tego miasta? Sprawdź ten miejski romantyzm I nie wierzcie im, kiedy mówią, że to miasto różne jest od innych z nazwy Tylko, bo to w nas tkwi tego miasta smak i od dziś chyba już wiesz, to na bank [Bridge: Oer] Daj nam szansę, podejdź z dystansem, my chcemy być sobą, jebać awanse Chcemy tu żyć i działać w taki sposób, by móc wybierać z talii kart losu Zdrowie w myślach, myślach i czynach, pokonać siebie, nim nadejdzie finał Budząc się rano kolejnego dnia, mając powód, by chcieć obudzić się znowu [Refren: Bisz & Kay] Nie wiem czy wiesz, że w tym mieście jest część ze mnie Że we mnie jest część tego miasta, ten jest BDG, siąd BDG Jest mój korzeń, korona i pień Nie wiem czy wiesz, że w tym mieście jest część ze mnie Ale wiedz, że w nim wejdę na szczyt w tej grze Nikt przedtem nie robił tego w tym mieście tak jak robi to dziś BISZ Nie wiem czy wiesz, że w tym mieście jest część ze mnie Że we mnie jest część tego miasta, ten jest BDG, siąd BDG Jest mój korzeń, korona i pień Nie wiem czy wiesz, że w tym mieście jest część ze mnie Ale wiedz, że w nim wejdę na szczyt w tej grze Nikt przedtem nie robił tego w tym mieście tak jak robi to dziś BISZ [Bridge: Kay] Żyję w tym mieście, żyję w tym mieście Żyję w tym mieście, żyję w tym mieście Żyję w tym mieście, żyję w tym mieście Żyję w tym mieście, żyję w tym mieście Żyję w tym mieście, żyję w tym mieście Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście Ja żyję w tym mieście, ja żyję w tym mieście

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Bisz