NELITUJU

Album cover art for "NELITUJU" by Ben Cristovao

Ben Cristovao - Rap, Česko

NELITUJU

2 Plays

Duration: 3:07

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Text skladby "NELITUJU"] [Intro] Enthic killed it Yeah [Chorus] Trochu víc a mohlo mě to zabít Ayy, furt jsem tady, yeah A nelituju nic stále děláme, co baví Ay, a to, co nebaví ne-e [Verse 1] Ay, asi, shit Pro ty lóve, pro ten hype, s tebou mě fakt baví life I přes tu bolest chci to zas - chci ti koukat do tvých eyes-eyes Baby, ty jsi nice Nejsou lóve tak jsi pryč Asi jsi byla trochu (co?), no trochu bitch [Chorus] Trochu víc a mohlo mě to zabít Ayy, furt jsem tady, yeah A nelituju nic stále děláme, co baví Yeh, a to, co nebaví ne-e Kdyby to tady mělo bejt víc v pí- Chillin' jenom já a mí, chillin' já a mí lidi O trochu víc a mohlo mě to zabít Ale prý, co tě nezabije, nabije tě [Verse 2] Kouře z pusy kradou stres Pryč od bouře parou vpřed Spousta koní žerou gas, je to benzín Moře, pussy a no stress, to byl vždycky jenom test Co je pro ostatní hezký - já nechci Jedu pouští, jedu za tebou (jedu za tebou) Jedu kouř, jedu sníh najednou (najednou) Slibovala jsi to hezký, bude to štěstí, když mě k tobě nenavedou [Chorus] Trochu víc a mohlo mě to zabít Ayy, furt jsem tady, yeah A nelituju nic stále děláme, co baví Yeh, a to, co nebaví ne-e Kdyby to tady mělo bejt víc v pí- Chillin' jenom já a mí, chillin' já a mí lidi O trochu víc a mohlo mě to zabít Ale prý, co tě nezabije, nabije tě [Bridge] Já a mí- Yeah, yeah, yeah Já a mí- Jen já a mí- Jen já a mí lidi Já a mí lidi [Chorus] Trochu víc a mohlo mě to zabít Ayy, furt jsem tady, yeah A nelituju nic stále děláme, co baví A to, co nebaví ne-e Kdyby to tady mělo bejt zas v pí- Chillujeme jenom já a mí, jenom já a mí lidi O trochu víc a mohlo mě to zabít Ale prý, co tě nezabije, nabije tě

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Credits Not Found