NELITUJU

Lyrics
[Text skladby "NELITUJU"] [Intro] Enthic killed it Yeah [Chorus] Trochu víc a mohlo mě to zabít Ayy, furt jsem tady, yeah A nelituju nic stále děláme, co baví Ay, a to, co nebaví ne-e [Verse 1] Ay, asi, shit Pro ty lóve, pro ten hype, s tebou mě fakt baví life I přes tu bolest chci to zas - chci ti koukat do tvých eyes-eyes Baby, ty jsi nice Nejsou lóve tak jsi pryč Asi jsi byla trochu (co?), no trochu bitch [Chorus] Trochu víc a mohlo mě to zabít Ayy, furt jsem tady, yeah A nelituju nic stále děláme, co baví Yeh, a to, co nebaví ne-e Kdyby to tady mělo bejt víc v pí- Chillin' jenom já a mí, chillin' já a mí lidi O trochu víc a mohlo mě to zabít Ale prý, co tě nezabije, nabije tě [Verse 2] Kouře z pusy kradou stres Pryč od bouře parou vpřed Spousta koní žerou gas, je to benzín Moře, pussy a no stress, to byl vždycky jenom test Co je pro ostatní hezký - já nechci Jedu pouští, jedu za tebou (jedu za tebou) Jedu kouř, jedu sníh najednou (najednou) Slibovala jsi to hezký, bude to štěstí, když mě k tobě nenavedou [Chorus] Trochu víc a mohlo mě to zabít Ayy, furt jsem tady, yeah A nelituju nic stále děláme, co baví Yeh, a to, co nebaví ne-e Kdyby to tady mělo bejt víc v pí- Chillin' jenom já a mí, chillin' já a mí lidi O trochu víc a mohlo mě to zabít Ale prý, co tě nezabije, nabije tě [Bridge] Já a mí- Yeah, yeah, yeah Já a mí- Jen já a mí- Jen já a mí lidi Já a mí lidi [Chorus] Trochu víc a mohlo mě to zabít Ayy, furt jsem tady, yeah A nelituju nic stále děláme, co baví A to, co nebaví ne-e Kdyby to tady mělo bejt zas v pí- Chillujeme jenom já a mí, jenom já a mí lidi O trochu víc a mohlo mě to zabít Ale prý, co tě nezabije, nabije tě
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...