W samarze’E

Lyrics
[Intro: Barto'cut12 i EfektUboczny] W samarze trochę mam, trochę mam , trochę mam... W samarze trochę mam, trochę mam , trochę mam... [Refren: EfektUboczny] W samarze trochę mam zapale sobie za dnia W samarze trochę mam zapale sobie za dnia W samarze trochę mam zapale sobie za dnia W samarze trochę mam zapale sobie za dnia [Zwrotka 1: Barto'cut12] W samarze trochę mam zapale sobie za dnia Kręci się życie, chodzę po domu tylko ja Różnie to bywa, jestem z kimś albo sam I oglądam sobie bajki albo obdzieram ten brudny świat (?) dla mnie to jest kosmos Suka kiedyś mi mówiła, że trzeba dorosnąć Te niedopowiedzenia, niezdecydowany jestem Nikt nie dzwoni, siedzę w domu zatem ładuje enеrgie [Zwrotka 2: EfektUboczny] Żadne światło widzę ciemność tam gdziе jasność Wszystko zgasło, ja nawet nie jestem byle (?) Wylewam na swoją głowę kubeł zimnej wody Nie dzwoń do mnie, jestem zajęty (?) Pomysłowość, spójrz jaki ma polot Cały czas siedzę w domu w głowie latam jak samolot Poszło z dymem to co miało pójść dawno Nie ma nocy, a ja myślę tylko by zasnąć [Refren: EfektUboczny] W samarze trochę mam zapale sobie za dnia W samarze trochę mam zapale sobie za dnia W samarze trochę mam zapale sobie za dnia W samarze trochę mam zapale sobie za dnia
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Barto Katt