SIMP

Album cover art for "SIMP" by Barto Katt

Barto Katt - Rap, Polski Rap

SIMP

1 Plays

Duration: 3:59

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Ona jest po drugiej stronie Nie wiem po co się ślinisz Ile już wydałeś monet? Myślisz, że będziecie ze sobą szczęśliwi? Możesz pomarzyć o niej Ciało jak Madison Ivy Zniknie szybko, zapamiętasz tylko, że w tle leciała Billie [Zwrotka 1] Eilish, nie słucham, średnio mi siedzi Bo mi przypomina ex i jej styl wypowiedzi To nie jest romantic, tym bardziej Quebo czy Bedi, bo jestem baddie Ale z tych co przeszli rewolucje candy Kolesie mają te zapędy, na ciśnieniu dosłownie jak jakiś wentyl Nie bądź takim desperatem, czy ty jesteś pierdolnięty? Owiną wokół palca i skończysz na pętli Mój ziomie to nie tak, przecież wiesz ja nie bronię Zawsze grałem na ataku, zamiast napisać wolałem podejść W sumie jak już trafisz match'yk no to ogień Ale gorzej jak to post o epizodzie Top Model Ktoś wyzywa twoją babe, piszesz comment "co za pojeb" Liczysz że ona to łyknie i odpiszę na "o hej" Ok lipa że czujesz to w szpiku kości Choć po chwili odpisała, lecz niestety joy emoji [Refren] Ona jest po drugiej stronie Nie wiem po co się ślinisz Ile już wydałeś monet? Myślisz, że będziecie ze sobą szczęśliwi? Możesz pomarzyć o niej Ciało jak Madison Ivy Zniknie szybko, zapamiętasz tylko, że w tle leciała Billie Ona jest po drugiej stronie Nie wiem po co się ślinisz Ile już wydałeś monet? Myślisz, że będziecie ze sobą szczęśliwi? Możesz pomarzyć o niej Ciało jak Madison Ivy Zniknie szybko, zapamiętasz tylko, że w tle leciała Billie [Zwrotka 2] Eilish, jak ja jej nienawidzę Ale widzę te alternatywki piękne i inne Nie mogę już czytać tych Julek o polityce Ale śmiesznie kiedy jakiś Julek zabiega o Julki Ci! Peszek, przecież wiesz o co toczy się ta gra Jak nie uda się na fejsie no to może ShowUp Tata co miesiąc płaci abonament w T-mobile Więc tokenów będzie tyle, że starczy dla każdej z Pań Ciężko się zdecydować Na FB znowu rigcz trzeba ładnie uratować Ta chuda, za gruba jebać Cię i bodyshaming Wyjaśniasz typa w komentarzu, że każdy jest piękny Przyznam rację, Ania też lajkuje werdykt Sprawdzasz inne, a tu Ania wysyła emoji pięści Chyba nie przeglądasz foty niska liga W sumie potem myślisz, że się z taką związać to przypał Ani Julek nie odpisał, co za hipokryta Wraca do tych suk i znowu trzepana kita I pomyśleć, że takich jest jeden na trzech typa Co tylko w necie czycha i się łudzi by coś wyrwać Miłości nie kupisz w necie, ale możesz poklikać Niby świat idzie do przodu, lecz ja widzę jak się cofa Potem płacz i samotność przytłacza jak Eliota Ale nie ma co się dziwić, no bo takie życie SIMPa [Refren] Ona jest po drugiej stronie Nie wiem po co się ślinisz Ile już wydałeś monet? Myślisz, że będziecie ze sobą szczęśliwi? Możesz pomarzyć o niej Ciało jak Madison Ivy Zniknie szybko, zapamiętasz tylko, że w tle leciała Billie Ona jest po drugiej stronie Nie wiem po co się ślinisz Ile już wydałeś monet? Myślisz, że będziecie ze sobą szczęśliwi? Możesz pomarzyć o niej Ciało jak Madison Ivy Zniknie szybko, zapamiętasz tylko, że w tle leciała Billie

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Barto Katt