NO.1 YE’IN”PL

Lyrics
[Zwrotka 1] Nie wiem czy to przejdzie w Polsce Czy to przejdzie w ogóle? Ale wyjebane mam w to Ale wyjebane mam w to Wiem dzieciak, że to uciągnę Wiem, że to kupisz i ściągniesz Bo na pewno nie tylko ja Ulegam tym samplom Czaisz zrobić lepszy album niż The Life Of Pablo Czaj, to nie takie proste, iż gdy działa sam Barto Bo nie podlegam wykonawcom Bo nie jestem ich zabawką Bo jakiś kolo mi nie będzie mówić jak ja mam składać album (ja) Ja nie potrzebuje awantur (nie!) Ja potrzebuje hajsu (monеy!) Ja nie potrzebuje tych dup (Damn!) Ja potrzеbuje szmalcu Ja nie potrzebuje być Kanye, bo i tak mam w sobie dwóch Bartków Ja nie muszę być Kanye, bo mam w bani więcej szajsu [Zwrotka 2] Te CD tworzyłem 3 miesiące (serio) A nie jakieś 5 lat Moi fani wiedzą dobrze, że Nie ma pewności ze mną do dat Znowu kłamie ten Bart Znowu nawija jak łak Znowu pierdoli od tak Znowu najebany jak szpak (goddamn) Wsiąkłeś, no to mamy problem (co?) Wyłapujesz bombę Konkretnie na osi jak Podziemny krąg, ej Wydaję krążek, a co będzie to się okaże Bo dziś raper może mieć miejsce na OLiS A drugi jeszcze w monarze, oh Co ty mi tu płaczesz, oh Ja Ci to wytłumaczę, oh Złóż te łapki i zmów ten pacierz, bo Wchodzę na poziom goddamn, yo
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Barto Katt