Tamara

Lyrics
[Tekst pesme "Tamara"] [Uvod] [?] [Strofa 1] Ispred teatra Baljšoj Ja sam te čekao satima Tvoj verni hrt berzoj Je lajao pred vratima Na minus dvadeset i Å¡est Moskva je tonula u san Ja sam se topio kô sneg Kada ga staviš na dlan [Refren] Tamara, čekanje me strašno zamara Bele noći vetar šamara A tebe nema Tamara, nikad nije bilo tužnije Da smo samo malo južnije Negde dole južno [Strofa 2] A ja sam bio strašno kul I nisam padao na fore Da li je tako bilo hladno I mornarima sa Aurore? Mada si bila lepša od Neve I raskošnija od Jermitaža Ne bi te čekô ni Žilber Beko To bi za njega bila blamaža [Refren] Tamara, čekanje me strašno zamara Bele noći vetar šamara A tebe nema Tamara, nikad nije bilo tužnije Da smo samo malo južnije Negde dole južno [Završetak] Tamara, čekanje me strašno zamara Bele noći vetar šamara A tebe nema Tamara, čekanje me strašno zamara Bele noći vetar šamara A tebe nema [?]
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...