Dvadeseti vek

Lyrics
[Tekst pesme "Dvadeseti vek"] [Strofa 1: Bajaga] Jednog jutra ispod moga prozora Desila se frka neopisiva Znam da nisam spavô, mada mi se malo zevalo A čet'ri i po milijarde napolju je pevalo Ne verujem, gledam, ustajem iz kreveta Sve zvuči kao Betovenova "Deveta" Ja ih pitam: "Ljudi, zar vam je do pevanja?" A oni kažu: "Jeste", bez oklevanja I još ih pitam da l' je možda neki vrlo važan dan A oni kažu: "Nije, što si dosadan?" [Refren: Bajaga] Svi vojnici po rovovima Baš svi ludaci po krovovima U avionu pevaju iz dosade Kapetan i članovi posade Lepotice pevaju u kadama (U-la-la-la-la) U horu, vladari s vladama (U-la-la-la-la) I niko ne peva na plejbek Iako je dvadeseti vek [Prelaz: Žika Milenković] Da sam hipik, odsekô bi' kosu Da sam gangster, javio bih bosu Da sam vatra, pušio bi' se Da sam stao, srušio bi' se Da sam hladan, ne bi' se nervirô Da sam lova, ja bi' devalvirô Da sam blizu, javio bi' se Da sam gnjurac, udavio bi' se [Refren: Bajaga] Svi vojnici u rovovima Baš svi ludaci po krovovima U avionu pevaju iz dosade Kapetan i članovi posade Lepotice pevaju u kadama (U-la-la-la-la) U horu, vladari s vladama (U-la-la-la-la) I niko ne peva na plejbek Iako je dvadeseti vek [Strofa 2: Bajaga] Ne verujem, gledam, ustajem iz kreveta Sve zvuči kao Betovenova "Deveta" Ja ih pitam: "Ljudi, zar vam je do pevanja?" A oni kažu: "Jeste", bez oklevanja [Refren: Bajaga] Svi vojnici u rovovima Baš svi ludaci po krovovima U avionu pevaju iz dosade Kapetan i članovi posade Lepotice pevaju u kadama (U-la-la-la-la) U horu, vladari s vladama (U-la-la-la-la) I niko ne peva na plejbek Iako je dvadeseti vek [Završetak: Bajaga] Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju Svi pevaju, svi pevaju
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...