Tisztán iszom

Lyrics
["Tisztán iszom" dalszöveg] [1. verze: Azahriah] Emlékszem régen más volt Ott vártak rám és arra, mit kiáltok Már réges-rég otthonra lelt a bánatom Nem bánom én Hisz úgyis nagyon rég volt Ha egyszer visszatérsz talán én titkon úgyis várok rád De máskor is, ha kellenél Ne válassz, ezt a terhet úgyse bírnám! Hiába minden szép szó És hogyha útunk egyszer véget apránként Igérem visszaváltok mindent, mit adtál, még Tudom, hogy benned is ott lapul a bánat, bent valahol Mondd, miért is játszanék veled, higgy nekem! Én arra kérlek, várj amíg újra megtörténik! És tudom, mit teszek Bár már érzem azt, hogy lassan itt a vége [Refrén: Azahriah] Ma este tisztán iszom a Bombayt Mert csak így szeretlek igazán téged, baby Gyere velem, táncolj még! Hogy minden legyen ugyanolyan, mint régen, baby [2. verze: DESH] Tegnap túl sokat ittam És cipeltek a közutakon át Mindent hitelre kértem De keresek egy új kocsmát Mer' nincsen nékem egy fityingem sem De utálok én dolgozni Csak szeretnék már boldogan élni És táncolni [Refrén: Azahriah] Ma este tisztán iszom a Bombayt Mert csak így szeretlek igazán téged, baby Gyere velem, táncolj még! Hogy minden legyen ugyanolyan, mint régen, baby [Bridge: Azahriah] Hát gyere, gyere, gyere velem, megmutatom én Hogy mitől vagyok boldog, nem is fáj, ha véget érne Ha Isten is így látja, hát nem hagyom, hogy a végén Ne legyek boldog én [Refrén: Azahriah] Ezért ma este tisztán iszom a Bombayt Mert csak így szeretlek igazán téged Gyere velem, táncolj még! Legyen ugyanolyan, mint régen Ú-ó-ó-ó-ó-ó
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Azahriah
- DESH