lost tiki

Album cover art for "lost tiki" by Azahriah

Azahriah - Pop, Magyarul

lost tiki

7.9K Plays

Duration: 2:51

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

["lost tiki" dalszöveg] [Intro: Azahriah] Rra-pa-pa, ayy [Refrén: Azahriah] Úgy látom bejött ez a lottó, lottó, lottó Az ölembe hullik a sok lé Több a siker meg a gondom, gondom, gondom Egyszer idehúz, aztán tovalép Mer' ami kellett, megvan, nem tarthatlak fel ma De minden picobello, baba, ha ma hazamész Parkolóba' Tesla, mindennapom blessin' Azi-Deshi zaza session mit megy, odanézz! (Odanézz) [1. verze: Azahriah] Vágod, testvér, ez az álom Kalifornia Lehet ezt flesseltem a tegnapi lost tiki miatt Egy hónapba' egyszer belefér egy laza pia Hisz senkinek sem ártott még egy kis hacacáré (Zsupsz!) És most felеmésztett a bánat Falakon át a próféták mind némán kiabálnak Lehullik a lepеl ami egybe tartott rég Ami egybe tartott régóta mindent, ami szép Hat szó, megismétled, megmarad-e? Ne álljunk meg egyhelyben, menjünk valamerre! JBL-ről Balatonon Figu "Falafel" (A Tatival, a Tomival a stégen) [Refrén: Azahriah] Úgy látom bejött ez a lottó, lottó, lottó Az ölembe hullik a sok lé Több a siker meg a gondom, gondom, gondom Egyszer idehúz, aztán tovalép Mer' ami kellett, megvan, nem tarthatlak fel ma De minden picobello, baba, ha ma hazamész Parkolóba' Tesla, mindennapom blessin' Az Azi-Deshi zaza session mit megy, odanézz! (Odanézz) [2. verze: DESH] Túl sok dolog bánt engem már rég Kotyogtatom, főzöm le a kávét Kifutok, de addig lesz még pár év Senki ne szóljon rám! A Deshi ilyen, nem változik a hite Éjféli mise, bor borból él Régi szobám hideg, befűtött a brikett Hálás vagyok, Istenem, köszönöm én [Bridge: DESH] Hó, hola señorita! Ó, csak egy kicsikét maradj még tovább! Voltam én is sokszor rosszabb De valamiért az Isten azt ellapozta Lehet tudnák ezt nálam jobban De csak az irigyeknek fáj a lottó ötös [Refrén: Azahriah] Úgy látom bejött ez a lottó, lottó, lottó Az ölembe hullik a sok lé Több a siker meg a gondom, gondom, gondom Egyszer idehúz, aztán tovalép Mer' ami kellett, megvan, nem tarthatlak fel ma De minden picobello, baba, ha ma hazamész Parkolóba' Tesla, mindennapom blessin' Az Azi-Deshi zaza session mit megy, odanézz! (Odanézz) [Outro: Azahriah] Hat szó megismétled megmarad-e (Elfogyasztom a kenyerem ez ma se marad el) Ne álljunk meg egyhelyben, menjünk valamerre! (JBL-ről Balatonon Figu "Falafel")

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Azahriah
  • DESH