Lóerő

Album cover art for "Lóerő" by Azahriah & Young Fly

Azahriah & Young Fly - Pop, Magyarul

Lóerő

7.2K Plays

Duration: 2:58

View Album

Lyrics

Language:

["Lóerő" ft. Young Fly dalszöveg] [1. verze: Azahriah] Épp csak belekezdtem és csutra három oltást kaptál Még csak nem is üti bele az ormányt az Orbán-kormány Mit számít, hogy nevezed, ez new wave vagy kortárs Vagy spontán, de belemegyek amikor csak akarok Én rakom magam megin' mattra, ha 0.7-et adtak Ha üres a pak-pak, a kocsi ki pop-pop Melyikőtök vagytok? Te bele ne szívj amíg élsz, amíg elveid vannak! Ez tény [Refrén: Azahriah] De már nem az van, mint rég a ló túloldalán Bár ezelőtt sem volt szép a ló túloldalán De már nem az van, mint rég (A ló túloldalán) Bár ezelőtt sem volt szép a ló túloldal— [2. verze: Azahriah] Nem hallom mikor mondod azt, hogy ez, meg ez van Leszarom, ha nincs idő rá, hogy rendbe szedd magad Gondolj arra, tesi, milyen flash-be lesz Ha majd jövőre kettő-ötvennel repeszt a Tesla Ez az álom lehet más, mint amire vágysz Mindent megkapsz, amit akarsz, amit kiejtesz a szádon Nem egy fasz vagy aki milliókat szór el ilyenekre, hogy Sushi, Tubi, Fiji, ja, taxi hazavisz (Ja) Be is osztja, akár a kövi szezonig, ja Kicsi me time, olcsó dopamin Van olyan is, vagyok olyan is Hogy "Ez az Azi nem is ugyanaz az Azi, aki régen—" (Ayy) [Refrén: Azahriah] De már nem az van, mint rég a ló túloldalán Bár ezelőtt sem volt szép a ló túloldalán De már nem az van, mint rég (A ló túloldalán) Bár ezelőtt sem volt szép a ló túloldalán [3. verze: DESH] Plata o plomo, van a platón motyó De nem dobok bogyót, vágod, nem dobok bogyót Leszakad az arcod, nektek nincsen több botox De hiába zokogsz, este DESH megmotoz Csak a feszkótól vagyok fasz, exed escort volt Büdös csaj, mint a Tescoból hozott hal Deshi ugyanaz a Deshi, aki régen volt (Csaj) Megmaradok az, aki voltam és nem csúszok-mászok Megmutatom neked, hogy ki vagyok, én már a csúcson járok Ha lekeverek, testvérem, akkor lesz dínomdánom A kígyóm lángol, bárhol én kirántom He-he-ha-ho-he-he Most nem baszok veled, egy hárem lakó leszek Mert egy hárem nagyon meleg [Interlude: Young Fly] Az volt meleg tesó! [Refrén: Azahriah] De már nem az van, mint rég a ló túloldalán Bár ezelőtt sem volt szép a ló túloldalán De már nem az van, mint rég (A ló túloldalán) Bár ezelőtt sem volt szép a ló túloldalán

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Azahriah
  • DESH
  • Young Fly