Outro

Lyrics
Language:
[Avi] Czego najbardziej żałujesz w życiu? [Dorośli] - Yyyy, młodości - Najbardziej żałuję w życiu wyboru pierwszej prasy - Najbardziej żałuję, że poszedłem za wcześnie do wojska - Straconych życiowych szans - Brak pieniędzy i brak rodziców - Że wyszłam za niewłaściwego człowieka - Męża, znaczy nie mę.. że wyszłam za mąż - Za wcześnie zaszłam w ciążę - Że mam tylko jedno dziecko - Że matka ze mną nie chciała gadać - Jak rozmawiać z moją mamą - Że się nie uczyłam języków - Że się w takim kraju urodziłam z takimi rządami - Ja niczego w życiu nie żałuję - Ja niczego nie żałuję, jestem życiowym optymistą, więc czego mam żałować?!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
- Writers
- Avi (POL)