Symphony No. 3, Op. 36: II. Lento e largo - Tranquillissimo

Dawn Upshaw - Pop, Classical Music
Symphony No. 3, Op. 36: II. Lento e largo - Tranquillissimo
0 Plays
Duration: 9:28
Lyrics
Language:
Kajze mi sie podzioł Mój synocek miły? Pewnie go w powstaniu Złe wrogi zabiły Wy niedobrzy ludzie Dlo Boga świętego Cemuście zabili Synocka mojego? Zodnej jo podpory Juz nie byda miała Choć bych moje Stare ocy wypłakała Choćby z mych łez gorkich Drugo Odra była Jesce by synocka Mi nie ozywiła Lezy on tam w grobie A jo nie wiem kandy Choc sie opytuja Miedzy ludzmi wsandy Moze nieborocek Lezy kaj w dołecku A mógłby se lygać Na swoim przypiecku Ej, ćwierkeycie mu tam Wy ptosecki boze Kiedy mamulicka Znalezć go nie moze A ty, boze kwiecie Kwitnijze w około Niech sie synockowi Choć lezy wesoło
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
- Writers
- Henryk Górecki