Гот ми е (Got mi e)

Album cover art for "Гот ми е (Got mi e)" by Анелия (Anelia)

Анелия (Anelia) - Pop, Чалга (Chalga)

Гот ми е (Got mi e)

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Текст на песента "Гот ми е"] [Въведение] Ах... [Куплет 1] Казах ти от мене бягай, казах трудно е Много други преди теб не издържаха Тимълчиш но се усмихваш адски сладко е Всички хора като тебе де да бяха [Предприпев] Газиш всичко ти за мене Палиш без да мислиш тръгваш Мачкаш всичките проблеми Те са занулени няма ги за мене Газиш без да се обръщаш На всичките ми бивши го връщаш Мачкаш спомени и драми белези и рани всичко заздравя ми [Припев] Гот ми е на мен сега, хубаво ми е за бога И града да потроша, после ще си го платя Гот ми е на мен сега, хубаво ми е за бога И града да потроша, после ще си го платя [Пост-припев] Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гили Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гила Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гили, нах... Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гили Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гила Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гили, нах... [?] [Куплет] В сто живота си ме търсил, в тоя срещна ме И съдбовно стана, че се имат двама И колата ми научи пътя си сама Кара ме при тебе друго място няма [Предприпев] Газиш всичко ти за мене Палиш без да мислиш тръгваш Мачкаш всичките проблеми Те са занулени няма ги за мене Газиш без да се обръщаш На всичките ми бивши го връщаш Мачкаш спомени и драми белези и рани всичко заздравя ми [Припев] Гот ми е на мен сега, хубаво ми е за бога И града да потроша, после ще си го платя Гот ми е на мен сега, хубаво ми е за бога И града да потроша, после ще си го платя [Пост-припев] Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гили Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гила Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гили, нах... Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гили Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гила Гили-гили-гили-гили-гили-гили-гили, нах... [?] [Финал] [?]

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Петя Радева (Petya Radeva)