Лоша (Losha)

Lyrics
[Текст на песента "Лоша"] [Въведение] Hah Brr, brr Come on, sing it Brr, brr (Ще понеса греха, ако е с твойто име) Come on, sing it Brr-cha, brr, hah [Куплет 1] Ти си скалата, във която се разбивам Бягам и връщам се, такива са вълните Нека всичко боли ме, но да съм с теб (Brr) Ти си вратата на греха, сега ще блъскам Колко съм съдена, че искам да ме пуснеш Нека всички ме сочат, но да съм с теб (Brr, yo) [Припев] Хайде, напиши по цялото ми тяло Друг да не пипа, твоя съм изцяло Лоша прави ме, аз ще понеса греха Ако е с твойто име Хайде, напиши го, дявол да ме вземе После вземи ме, искам само тебе Лоша прави ме, аз ще понеса греха Ако си Ада бъди сега [Следприпев] Лала-лала-лала-лей-ла Лала-лала-лала-лей-ла Ха-лала-лалай-лала-лай-ла Да ме съдят след това С най-добрия съм била [Куплет 2] Аз съм треперила, но пак съм издържала Други не можеха пред теб да се изправят Със сълзи съм платила и ще стоя (Brr) Ти си годините, които съм брояла Всичките нощи, горещите до бяло В тях сърце съм стопила и ще стоя (Brr, yo) [Припев] Хайде, напиши по цялото ми тяло Друг да не пипа, твоя съм изцяло Лоша прави ме, аз ще понеса греха Ако е с твойто име Хайде, напиши го, дявол да ме вземе После вземи ме, искам само тебе Лоша прави ме, аз ще понеса греха Ако си Ада бъди сега (Yo) [Следприпев] Yo Да ме съдят след това С най-добрия съм била Ха-лала-лалай-лала-лай-ла [Инструментална Пауза] Ха-лала-лалай-лала-лай-ла [Припев] Хайде, напиши по цялото ми тяло Друг да не пипа, твоя съм изцяло Лоша прави ме, аз ще понеса греха Ако е с твойто име Хайде, напиши го, дявол да ме вземе (Лала-лала-лала-лей-ла) После вземи ме, искам само тебе (Лала-лала-лала-лей-ла) Лоша прави ме, аз ще понеса греха Ако си Ада бъди сега
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Росен Димитров (Rosen Dimitrov)