Ekstaza

Lyrics
[Tekst pesme "Ekstaza"] [Uvod] (Pola dva) [Strofa 1] Nisam izašla davno Gde ste, drugarice? U čijim sobama grešne se budite Ma, 'ajde, javite se [Pred-Refren] Ja nisam više s njim, zato izlazim Noćas nek se nešto ludo desi (hu-hu-hu-hu) Nek sazna ko sam ja, kad sam slobodna Neka viđa me sa drugima [Refren] Pola dva, svi su u ekstazi Samo ja u depresivnoj fazi Kažu mi: "Mačko, glavu gore" "Sa drugim biće ti bolje" Pola dva, piće sad mi treba Trezna ja nikome se ne dam Mamurnoj lakše će mi pasti Kad probudim se bez časti [Strofa 2] Možda i zapalim masu To mi je namera Spuštam jednu bretelu Sa svoga ramena [Pred-Refren] Ja nisam više s njim, zato izlazim Noćas nek se nešto ludo desi (hu-hu-hu-hu) Nek sazna ko sam ja, kad sam slobodna Neka viđa me sa drugima [Refren] Pola dva, svi su u ekstazi Samo ja u depresivnoj fazi Kažu mi: "Mačko, glavu gore" "Sa drugim biće ti bolje" Pola dva, piće sad mi treba Trezna ja nikome se ne dam Mamurnoj lakše će mi pasti Kad probudim se bez časti [Prelaz] Noćas svira dobar bend U separeu mračnom vruće je Ma skinuću sa sebe sve Žurka počinje [Refren] Pola dva, svi su u ekstazi Samo ja u depresivnoj fazi Kažu mi: "Mačko, glavu gore" "Sa drugim biće ti bolje" Pola dva, piće sad mi treba Trezna ja nikome se ne dam Mamurnoj lakše će mi pasti Kad probudim se bez časti Završetak (Hu-hu-hu-hu-hu)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Filip Miletić
- Miloš Roganović