OH, NU

Album cover art for "OH, NU" by AlbertNBN

AlbertNBN - Rap, Romanian Rap

OH, NU

0 Plays

Duration: 2:18

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Versuri "OH, NU"] [Intro: AlbertNBN] Nu vreau eu să par vreun gangster, știți deja cum o duc Dacă atentează mai încolo, îi dansez pe coșciug Băgă, Scuze!, beat-u', m-activez, trebuie să îl distrug Fac rime-n pula mea, de zici că sunt George Coșbuc [Strofa 1: AlbertNBN] Nu deranjez pe nimeni, nu am arfe de smardoi Da' dacă o căutați cu mine, mă jur, trag în voi Voi vorbiți de foame, eu vorbesc numai în foi Veniți după mine, ajungeți cu dricu-napoi Văd girofaru', mă schimb la față, bag pula în copoi Dacă-mi vorbești de bani, îmi iau caracteru' de cioroi Sunt lup singuratic, în pula mea, sunteți oi Te-aruncăm de pe pod în sac, coaie, îți spunem Bahoi [Refren: AlbertNBN] Nu vreau eu să par vreun gangster, știți deja cum o duc Dacă atentează mai încolo, îi dansez pe coșciug Băgă, Scuze!, beat-u', m-activez, trebuie să îl distrug Fac rime-n pula mea, de zici că sunt George Coșbuc Oh, nu, ți-am zis că sunt nebun Nevastă-ta mi-a supt pula la micu' dejun Oh, nu, ți-am zis că sunt nebun Mă călărea ca pe Harley, îmi zicea că-s cel mai bun Oh, nu, ți-am zis că sunt nebun Nevastă-ta mi-a supt pula la micu' dejun Oh, nu, ți-am zis că sunt nebun Mă călărea ca pe Harley, îmi zicea că-s cel mai bun [Strofa 2: Berechet] Soulja Boy cu schimb pe card îmi intră-n cont, nu-l identifici (Uh-uh) Sume transfer din alte părți, nu te prinzi, prinzi Swag like us, ăștia n-au cum să ne ajungă (Grr) Eu nu sunt rapper, nu sunt trapper, nu trag dungă Intru-n club roșu și negru, îmbrăcat ca Freddy Krueger Caut și-o blondă și-o brunetă să mi-ajungă Nu-mi zi dă sentimente, le-am lăsat p-alea de mult, fă Stil Italia, ăștia toți vor doar gangsta [Refren: AlbertNBN] Nu vreau eu să par vreun gangster, știți deja cum o duc Dacă atentează mai încolo, îi dansez pe coșciug Băgă, Scuze!, beat-u', m-activez, trebuie să îl distrug Fac rime-n pula mea, de zici că sunt George Coșbuc Oh, nu, ți-am zis că sunt nebun Nevastă-ta mi-a supt pula la micu' dejun Oh, nu, ți-am zis că sunt nebun Mă călărea ca pe Harley, îmi zicea că-s cel mai bun Oh, nu, ți-am zis că sunt nebun Nevastă-ta mi-a supt pula la micu' dejun Oh, nu, ți-am zis că sunt nebun Mă călărea ca pe Harley, îmi zicea că-s cel mai bun [Outro] Mă călărea ca pe Harley, îmi zicea că-s cel mai bun Mă călărea ca pe Harley, îmi zicea că-s cel mai bun

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • AlbertNBN
  • Berechet
  • Scuze!