Smutny i nudny cz. II

Album cover art for "Smutny i nudny cz. II" by Afro Kolektyw

Afro Kolektyw - Rap, Polski Rap

Smutny i nudny cz. II

2 Plays

Duration: 5:15

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Afro Jax] Co ty narzekasz w tym? [Nestor] Ja wolałbym cieszyć się życiem swym Zamiast być na nie złym Choćby naokoło proch i pył się ostał Z całych sił zachować styl i nie popaść w rozpacz Jednak wiem, w którą Ziemia stronę się kręci Bo ja jestem normalny, oni wszyscy pieprznięci I dlatego się martwię- tak powiedział mi lekarz - A tym powiedz mi, stary, co ty w tym narzekasz? [Afro Jax] Ja cały się trzęsę, pocą mi się ręce Jeszcze jedno przejście przez nieprzyjemne miejsce Oni widzą mnie, drą mordę: "Patrzcie, lamus!" Wiem już, że dostanę cios w torbę i w fallus Gdyby nie ZIP Skład i Molesta, to bym się z tym nie spotkał Ta prawda boli, a jeszcze bardziej boli nokaut Zasłużyłem na niego, przyznać to muszę: Jestem lamusem, jestem lamusem! [Nestor] Co ty narzekasz w tym? [Afro Jax] Ja wolałbym cieszyć się życiem swym Zamiast być na nie złym O, jak super! O, jak super! Wiedzieć, że jest bosko, jest fantastycznie Przyjmować to z radością, co się tyczy mnie O, jak super! O, jak super! Wywiad. Redaktor-dyrektor, nie byle kto Ze mną rozmawia, mówię dużo i lekko: "Nazywam się, nazywam się Nazywam się pan Bełgot" Wyjdzie kawa, kiepska sprawa Błyskotliwie bawiłem go rozmową Jak to możliwe, że wyszło tak kakaowo? Czytam, czytam, w łeb się skrobię Ja powiedziałem to? Nie przypominam sobie [Nestor] Mimo zmęczenia przeglądam ogłoszenia Nie do dopuszczenia jest każda pozycja Nagle jedna blisko, jak dla mnie stanowisko Dla młodych i muzykalnych, i nie akwizycja Idę więc objąć posady wszystkie W środku wita mnie dziadek z gwizdkiem: "Dobrze, że jesteś, mam dla ciebie pracę Czeka cię sprzedaż obnośna kaset" Ja w gównie byłem raz Choć wolałbym cieszyć się życiem swym Zamiast być na nie złym O, jak super! O, jak super! Wiedzieć, że jest bosko, jest fantastycznie Cieszyć się ze wszystkiego, co się tyczy mnie O, jak super! O, jak super! [Afro Jax] Wykonuję tyłkiem śmieszne ruchy Wobec ogólnej posuchy robię muzykę [Nestor] Muzykę dla głuchych [Afro Jax] Ale ciągle się uczę, dlatego jako rap-producent Potrzebuję fajnych, wokalnych sztuczek Potrzebuję pomagiera albo koleżanki Co śpiewa jak Ella Fitzgerald albo Aretha Franklin Błagam o zgłoszenia, to dla mnie ważne No, otwórz gębę, śpiewaj, ja cię sprawdzę "Nie rozumiesz, co mówisz; Nie rozumiesz, co mówisz; Nie rozumiesz, o czym mówisz; Nie rozumiesz, co mówisz" [Afro Jax] Rewelacyjne, fenomenalne Rewelacyjne, od razu cię wynajmę Od razu cię przyjmę, od razu cię zaproszę Z ramionami otwartymi, powiedz mi, anielski głosie Jak się umówimy? "No, mogę z wami się pobujać, znaczy Możesz zadzwonić do mnie do pracy Ale jeszcze się zobaczy, być może się nie da Bo ja z Mietkiem Szcześniakiem Mam teraz w Biłgoraju śpiewać" [Afro Jax] Aaa... Aaa.. Tracę swój czas, siedząc w szkole Boje się brać swoje lekcje z profesorem On mówi: [Nestor] "Dzieci, co Michał umie? Nic nie umie, i za to zagra pizzicato Ma mojej strunie" [Afro Jax] Nie to być nie może, panie profesorze [Nestor] "Hoffmann, zamiast grać coraz lepiej Grasz coraz gorzej. Chodź tu blisko Pochyl się nisko, zdejmij gacie Ja ci pokażę, jak grać na kontrabasie." [Afro Jax] Siedząc w szkole, tracę swój czas Gram melodie ludowe po milionowy raz Profesor bije mnie w głowę, masakruje twarz [Nestor] "Bój się Boga, chłopie, co ty grasz? Ten dźwięk mnie atakuje Ten dźwięk na mnie nachodzi!" [Afro Jax] Tego, co on proponuje, słuchać się nie godzi Przybyłem grać rewelacyjne solo Zamiast tego krakowiaczki wkoło naokoło [Nestor] Ale co ty narzekasz w tym? [Afro Jax] Ja wolałbym cieszyć się życiem swym Zamiast być na nie złym O, jak super! O, jak super! O, jak super! Już więcej nie chcę, by żal mi ściskał dupę O, jak super! O, jak super!

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Legendarny Afrojax
  • Wielesław