Sznob

Lyrics
["Sznob" dalszöveg] [1. verze: Csendrői] Nekem ez nem kell, én ennél jobbat érdemlek: Gyontatószék helyett szopatós párna a térdednek Ez igazándiból nem üti meg a szintet A dílerem zongorista, kólával üti a szintit Milyen egy Ócska jachtba ültetsz be? Nem szomorkodni jöttem 33 éve ünneplek Nem sznob vagyok testem attól, hogy töltöm az estét: Bálna mercik, delfin tetkók, bermudák, meg a fecskék Aszpartámsav, aszfalt szájseb, frusztrált punk csaj Májas konzerv (meg a), dolce gabbana (meg az) Ortó srácok (meg az),nortodox vágyak (mеg a) Sportoló hátak Nem Filadelfia, hanem a Zsándárk lánya Az iCloud Van Dammе, a környék csininindzsája Minimális tiszteletem őevidenciája Velkámkonvex zárka, konkláv pápa Ha beüt a látnokzsálya, hazadzsalok a csajodtól Selyem pizsamába [2. verze: 6363] (Leszarom a sok MC-t, áá, ahhh) (Kedvelem a sok MC-t ahhh, nem, jó várjá' várjá' meglesz) Felettébb csodálom a sok MC-t, ki a mikrofonba köpköd nagyot Mondjuk rám azt mondták, hogy költő vagyok És tényleg inkább bárd leszek, mint fleo reppsztár Az én szövegem az nem olt, az dehonesztál Szal nem írok verzét, már csak disztichon-vágy van Fentebb stíl a Kazinczyn: a sztrít sztilóm báttya Én nem anyagot tolok, hanem szubsztanciákat Meg nem leszek ki kurvára, max. prostituáltra A Peaches helyett fellépek a Vígszínházban Nem beszélek választékosan, csak disztingváltan És úgy mondom, hogy a többség meg sem érthet Ez a kvintesszencia, szóval ez nem lényeg (Más ABC-be jár le, én meg alfa-béta-gammába Én nem az a tag vagyok, aki beléd lát Hanem az aki magába... Márminthogy önbe...) [Refrén: 6363] Ez nem a tróger szar, amihez szoktatok Bocsi, hogy sznob vagyok, bocsi, hogy sznob vagyok Mármint elnézést, hogy sznob vagyok Márminthogy szíves elnézésedet kérem, hogy sznob vagyok Ez nem a vulgáris végtermék, mihez szoktatok Bocsi, hogy sznob vagyok. Bocsi, hogy sznob vagyok Mármint elnézést, hogy sznob vagyok Márminthogy szíves elnézésedet kérem, hogy sznob vagyok [3. verze: Oriza] Kinek a pap, kinek a pakk spé Nekem a VI., a 6:20, meg a 6:3 De minek a nagy ház, ha itt a Jacques Haze? Kvázi báró, kispéntek nagy lángon Mi? Hogy hideg a Nap? Izzik a nap szépe Kivet a napszél itt, szobatiszta infernó De nincs felhő. Pedig azt kérted Nekem a szívzörej ma save as, meg a Szív Ernő Kinek a Kozma utca, kinek a Farkasrét Kihagy a szív, a PIN-kód, meg a szinkópa Ha utcahosszal nem ment át az andantéd Kinek az ingyen élet – sőt csak a színkódja Kinek az inhalátor, kinek a mintavétel Neked az "elviszed", nekem a "megy magától" Kinek a szívlapát, kinek a szívkatéter Neked a zászló sok – nekem az "egy a tábor" Kinek a sűrű csend, kinek a néma gond Neked a "miért pont most?", nekem a "miért ne?" Kinek a szürke pont, nekem a béna rend – Az összes kurva isten szerelmére!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- 6363
- Oriza
- Csendrői