Élet

Lyrics
["Élet" dalszöveg] [Verze] Ez egy hiába való világ Letörlöm a mocskot, hozz ammóniát A savak, lebomlás, maró hibák Írjunk a halálból paródiát Hogy két hete nem tudok aludni már De aggódni kár Ébren vagyok, de itt dolgozik bennem Hova a jókedv csak hazudni jár Ide vettem egy növényt, hogy virágzik Majd meg hogy elvarázsol Bárki ki belép a lógó zónámban Hol bentlakásossak a hervadások És a tér ezen kivül, amúgy elég üres Jövőnek látszani, elég kevés Azt hittük átépítés lesz, bár ez még Tuti hogy csak leépülés Ha a tél a redőnyön át benéz Látja hogy gyűlik a falban a penész Hogy lassan épül a halál, és én csak Cipelem a köveket, hiába nehéz Hiába nem akarom látni De ha a szemem, a földre lenéz Rájövök, hogy régen elvesztem a részletekben És már nem is tudom mi volt az egész Csak feles, cigi meg felespoharak A rövidekből, így lett hosszútáv Túl sokat játszottam már az idővel Érzem belülről bosszút áll De basszunk rá! Minden túl gyorsan ér véget A pillanat magában pusztul el És elnehezülnek a szemhéjaim És nehéz a föld is, és posztulál Ez már a halál, vagy még rosszul áll? Az évek elhordanak, bezárnak Majd kinő a fű utána, csak minek nő Hogy ha majd leszárad Az újranövés nem a semmi nem marad Mert hosszú az éjjel, de érzem a hajnali Harmatos, lepihenek a többi most várhat Most pontot teszek a végére
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- 6363