Leültem csak zenélgetni

Album cover art for "Leültem csak zenélgetni" by 0xy Beat$

0xy Beat$ - Rap

Leültem csak zenélgetni

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[Hook: 0xy Beat$] Tükröződnek általam Astorián a plakátok Hajnalban is teperek, nincsenek itt határok Errefele máshogy alakulnak a szabályok, szóval Takarodj oda vissza, ahonnan hozod az albánod Leültem csak zenélgetni, azt hőt raktam alátok Megjött a megváltótok, 0xy lesz az új apátok A kerületben jobb töltést máshonnan nem találtok Maradjon tiszta, hozzám súlyozódnak arányok! [Verse 1] Több napja csak a színtiszta profitokat csinálom Avalok a szakmában, ti kántáljátok imátok Hogy talán elhigyje valaki a kamutokat Elhitted magadról, túl sok volt az eki, tudatodat eltakarja Elcsavarja, mindent megtagadva rohansz neki a falnak Ne fess képet a vaknak, mert ez gerinctelenség Még a félszemű is látja, hogy ez nem hitelesség Szembesülnöd kell vele, nem vagy te egy nagy jellem Jól látszik, hogy nincs benned a szellem Úgy érzem, a tekintetem nem ér annyit, hogy rádvessem Húzok tovább, grindolok, fejlesztem magam, hogy el ne essek, shawty mondja: flessek [Bridge] Amikor 0xyval áthuzza az éjszakát Nem bírja el a sok csárt már a repohár, jöjjön a péklapát A kis kopasz erre becsukja az ablakát Itt mindig a minőség a toppon, jó éjszakát! [Hook] Tükröződnek általam Astorián a plakátok Hajnalban is teperek, nincsenek itt határok Errefele máshogy alakulnak a szabályok, szóval Takarodj oda vissza, ahonnan hozod az albánod Leültem csak zenélgetni, azt hőt raktam alátok Megjött a megváltótok, 0xy lesz az új apátok A kerületben jobb töltést máshonnan nem találtok Maradjon tiszta, hozzám súlyozódnak arányok! [Verse 2] Tiszta marad a cucc is, ahogy a csár mindig toppon Ha szembejön az utcán, nem égek ki én a cop-on Nem flinchelek, csak megyek tovább, sírnak már az oppok Mert nincsen miből elnarkózni a sok bánatot Dargay után tudod mit cserélj? Az ágyhuzatot! Kelj fel végre, es keresd meg magad, sajátíts el öntudatot Ami meghatároz, és nem paritásban követsz egy gondolatot Ami befog a csordába, és indítja a sorozatot Amiből már elegem van, Airforce, inggel, takarodjatok Ha nálatok kopogtatok, oka van, csak gondolkodjatok Ha sikerült, én mosolygok, hogy ragyogtok Én addig is az utcán vígan nyomom a zeném, csak dalolgatok

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • 0xy Beat$